Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Get Well - GKM: Łzy rozpaczy w Toruniu! Grudziądzanie wygrali i zgasili światło na Motoarenie (relacja)

Z kim jak nie z Get Well? MRGARDEN GKM wygrał na Motoarenie 46:44 i wysłał torunian do pierwszej ligi. Grudziądzanie przełamali się po 7614 dniach wyjazdowej niemocy i zrobili ważny krok w kierunku fazy play-off.

przeczytaj cały artykuł

BadAngel

Graty GKM. Powodzenia w PO. Najbardziej żałosny widok to Kosciecha łażący za komisarzem toru ktok w krok:) My juz po przegranej z Lublinem bylismy w 1 lidze więc ta przegrana nic w tej kwestii nie zmienia. Do końca jedbak mielismy szanse na 2 punkty, nie udało się. Wygrał lepszy zespół. Teraz trzeba sie skupić na wizji klubu w 1 lidze.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
BadAngel

Kościecha zero klasy. To juz MJJ zawodnik z Dani potrafi się lepiej na MA zachowac niż ten pożal się Boże wychowanek. Wiem ze klub pożegnał dię z nim tak, a nie inaczej ale Robert nie skorzystał z prawa żeby zachować się z klasa.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|6)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Mirek65

Wtrącę się !! mój kolega miał chorą córkę na raka poprosił Roberta o pomoc w prowadzeniu aukcji charytatywnej na rzecz jego córki!! jestem mieszkańcem Lubicza akcja również odbywała się w Lubiczu na prośbę kolegi właczył się w akcję Robert!!
Szacunek dla nie go .Zaangażował sie bo w końcu również jest mieszkańcem Lubicza Dolnego ul .... :)))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
BadAngel

Nie twierdze,ze jest złym człowiekiem. Ale narobił na swój macierzysty klub. Można powiedziec, ze odpłacił mu pieknym za nadobne. Ja jednak uważam, ze mógł być ponad to. Nie skorzystał z tej szansy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|5)
blokuj
Nychen

Chyba okulista jest tobie potrzebny byłem na meczu i nie widziałem żadnej prowokacji że strony Roberta, liczyłaś że ubierze koszulkie apatora i będzie machnął do was po tym jak go wyjeballlli z klubu i na koniec opluli kibice twojego apatora. W Grudziądzu jest szanowany i doceniany, skromny gość z ręką do młodzieży więc zejdź na ziemię razem termosem, lekcja pokory jeszcze nie pomogła to gdzie musicie spaść żeby dotarło że nie jesteście pęmpkiem świata. PS. przyśpiewka [apator nigdy nie spadnie] nadal aktualna

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.