Dyskusja

Polonista1920

Jeszcze w grę wchodzi Wells :) Nie skreślałbym go jeszcze. Ale myślę, że na Poznań ktoś z dwójki Grobauer/Ivacic ze wskazaniem na Valentina :) Pozdrawiam!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Bydgoski Polonista

Właśnie, Wells! Na meczu u siebie z Krakowem, nieźle śmigał, nie chodzi mi o to że zdobył punkty tylko o sam styl jego jazdy. Wiadomo, Wanda to nie jest mocny przeciwnik, ale pokazał się stylowo. Ivacic nic ciekawego nie pokazuje ostatnimi czasy, jedynie Grobauer, ale osobiście dałbym też szansę Wellsowi. (P)ozdrawiam

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Polonista1920

Kibiców jest całkiem sporo :) W porównaniu do ostatnich lat to poezja! Zaufanie trzeba odbudować. Z meczu na mecz myślę, że ludzi będzie coraz więcej. Jeśli pojedziemy w finale mam nadzieję, że zapełnimy stadion, ponieważ nie ma prostej i wydaje mi się, że jest to jak najbardziej do zrobienia! Pozdro.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.