Wątek dotyczący artykułu

Oficjalnie: SPR Pogoń Szczecin przestała istnieć!

SPR Pogoń Szczecin znika z mapy polskiego szczypiorniaka. Podjęte działania przez osoby związane do tej pory z klubem nie przyniosły oczekiwanych rezultatów.

przeczytaj cały artykuł

Komentarz usunięty
wojmar

Może wiesz coś więcej niż ja, czytam tylko artykuły, ale ja to widzę tak:
Prezes M. jest od początku w klubie, inwestuje swój czas, a z tego co się orientuje to potrzeba go dużo poświęcić i nerwów trochę stracił zapewne przez ten okres ;). No i z tego co wiem kasy trochę też "zainwestował " (stopa zwrotu raczej marna), a mógł sobie kupić np. parę mieszkań. Jak ciężko o takich ludzi widać właśnie teraz, nie ma takiego który chce przejąć ster klubu stabilnego finansowo, On go wypromował i utrzymywał dobrej kondycji przez wiele lat. Nie znam prawdziwych motywów rezygnacji, ale czy to jest wypalenie, zmęczenie, brak środków finansowych czy chęć oddania się innej pasji, każdy ma praw do własnych wyborów i powinniśmy je szanować i dziękować za to co dokonał. Szanowni hejterzy polecam zakasać rękawy, poprowadzić klub z sukcesami przez przynajmniej 5 lat i oddać go komuś bez długów, satysfakcja gwarantowana.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.