Wątek dotyczący artykułu

Oficjalnie: SPR Pogoń Szczecin przestała istnieć!

SPR Pogoń Szczecin znika z mapy polskiego szczypiorniaka. Podjęte działania przez osoby związane do tej pory z klubem nie przyniosły oczekiwanych rezultatów.

przeczytaj cały artykuł

Grzymisław

Właśnie zupełnie nie potrafiłem zrozumieć tych gestów zrozumienia i podziękowań dla byłego prezesa Mańkowskiego. Przecież sposób zamknięcia i tak późny termin to jest katastrofa. Dziwi mnie nadal, że nie dało się uratować klubu choćby na niższym poziomie, ale fakt, że teraz zawodniczki dowiedziały się dopiero pod koniec czerwca, że nie będzie następnego sezonu, jest dla nich i dla całej ligi krzywdzący.

Na dniach miało być ogłoszone kto dostaje licencje na nowy sezon. Jak dla mnie 4-5 klubów się nadawało na bezwarunkową(miałbym wątpliwości co do Kobierzyc), oczywiście wśród nich Pogoń Szczecin. Reszta nie, sporo do poprawy. Oby udało się chociaż dziewięciu klubom, może kogoś dopakują na wyrost do uzupełnienia stawki. To nieuczciwe wobec innych, ale równocześnie byłoby dobre dla rozgrywek.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
wojmar

"Dziwi mnie nadal, że nie dało się uratować klubu choćby na niższym poziomie" ja też się dziwię, że w takim dużym mieście nie znalazł się żaden pasjonat, który by pociągnął ten wózek dalej i jak widać takich ludzi ze świecą szukać. Czemu decyzja teraz ? może Panu M. z dnia na dzień zmieniły się plany życiowe, a może szukał następców już od pół roku, kto to z nas wie. Wiem jedno był Pan Mańkowski był mocny klub, zabrakło go i klub się zwija.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.