Wątek dotyczący artykułu

F1: Grand Prix Austrii. Robert Kubica na ostatnim miejscu. Max Verstappen przerwał dominację Mercedesa

Robert Kubica ukończył Grand Prix Austrii na ostatniej pozycji i aż trzykrotnie został zdublowany przez czołówkę. Fantastyczną batalię o wygraną na Red Bull Ringu stoczyli za to Charles Leclerc i Max Verstappen. Zwycięsko wyszedł z niej Holender.

przeczytaj cały artykuł


Adolfo Kudłatos

Kubica nigdy nie jeździł bolidem Russela ! Silniki dostarcza Mercedes i dziwnym trafem bolid Russela potrafi jechać nawet 15km/h szybciej niż Kubicy na prostej !? Dziwne nie ? Bo przecież Russel jest adeptem Mercedesa i wszyscy wiedzą że budują dopiero mu reputację, a gdyby przegrywał z inwalidą byłby kłopot. Dziwię się chłopakowi, że pomimo oczywistych i jawnych różnic co wpływa na nieuczciwą rywalizację bierze w tym udział

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (8|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
DesmondMiles

Młody jest zakłamany jak każdy brytol, na pewno mocno przeżył, że nie wygrał z Robertem we Francji i teraz będzie czuwał żeby to się nie powtórzyło. oboma bolidami jeździł za to Latifi, jak miał bolid Kubicy to był sekundę za Russellem, w odwrotnej sytuacji miał czas o kilka tysięcznych lepszy od Roberta. Chyba nie trzeba być geniuszem żeby zauważyć czym to jest spowodowane. A w wywiadzie dyplomatycznie odpowiedział na pytanie, który bolid jest lepszy mówiąc, oba bolidy prowadzą się podobnie, ale Roberta trochę trudniej.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Maciek Adamek

Widać to szczególnie gdy porównuje się styl Jazdy Roberta i brytola. Robert jeździ dużo płynniej w zakrętach od Russela który jest nerwowy momentami.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.