Wątek dotyczący artykułu

Żużel. PGE Ekstraliga Mocne słowa Ziółkowskiego. Tor nie był kwadratowy czy trójkątny. Tor nie odpowie

Jacek Ziółkowski bez ogródek odpowiedział pytanie o przygotowanie lubelskiego toru. Menedżer Speed Car Motoru nie krył irytacji tłumaczenia słabszej postawy niektórych zawodników torem. - Ponarzekać na tor można, bo tor nie odpowie – mówił.

przeczytaj cały artykuł

AveMotor

Post napisany parę dni przed meczem ....
... "Przez rażący błąd w ustawieniu drużyny trenera Ziółkowskiego do biegu 13stego musimy wygrywać co najmniej 6 pkt.Trzeba być talentem aby do biegu tuż przed nominowanymi ustawić teoretycznie dwóch najsłabszych zawodników na teoretycznie dwóch najmocniejszych zawodników gości.
Jeżeli potwierdzi się moje przeczucie co do biegu nr.13 i porażki 1-5 w owym biegu,to po meczu w poniedziałek wysyłam do klubu swoją aplikacje na kierownika drużyny ;)
PO 12 WYŚCIGACH 36:36.
No i co koledzy z Lublina dalej nie mam racji w swoich analizach ?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|5)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Maciek Adamek

No dobra ale zobacz że do biegu 13 wystawiliśmy w ogóle inny duet tzn Lambert i Lampart. Zwłaszcza wiktorek zawiódł w tym biegu bo do tamtej pory był niepokonany

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
AveMotor

Przed meczem pisałem również że Dawid Lampart nadaje się tylko na wyjazdy i trzeba od początku jechać Lambertem.
Pisałem również o zupełnie innym ustawieniu zespołu,trener Ziółkowski po pierwsze to nie umie czytać własnej drużyny,do drugie nie umie analizować rozkładu biegów.
A na koniec nie rozumie tego że nigdy "pogoda" nie jest powtarzalna do dnia meczu i treningi przeprowadza się na technikę i moment startowy a nie do pasowania nawierzchni która w dniu meczu i tak będzie inna niż na treningu.
Przykro mi że się dziś nie udało,ale nie wszystko jeszcze stracone....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
AveMotor

Mecz się nie udał ale szansa wciąż jest,trzeba kibicować Falubazom w Grudziądzu.
Panie Toruń nie ma szans na 3 zwycięstwa w 4 meczach.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|4)
blokuj
tj.O

GKM u siebie jest przepiekielnie mocny i nie ma co ukrywać tego. Dodatkowo bonus już na pewno jest po stronie GKMu, bo przegrali tylko w Zielonej dwoma punktami. Zresztą uważam, że spokojnie z Falubazem pojadą za trzy. Tor w Częstochowie również lubią, więc i tam można powalczyć o kolejne wyjazdowe zwycięstwo. Jeszcze mecz z Wami jest. Tu po cichu też liczę, że uda się nawet wygrać za trzy, bo zawodnicy, którzy przyjeżdżają do nas któryś raz nie potrafią ogarnąć tego toru, a Wy będziecie jeździć tu pierwszy raz, więc cudów się nie spodziewam. Jak dla mnie to pierwsza czwórka jest już ułożona. Kwestia tego, jak to się skończy z miejscami na koniec.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
AveMotor

Zgadzam się z Twoją subiektywną oceną.
Wszystko rozstrzygnie się na torze.
Najgorsze jest to że teraz miesiąc przerwy od żużla !!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.