Wątek dotyczący artykułu

F1: Grand Prix Austrii. Jazda Roberta Kubicy niczym po lodzie. Problemy z przyczepnością (wideo)

Pierwsze okrążenie GP Austrii było ostatnim pozytywnym momentem Roberta Kubicy w wyścigu F1 na Red Bull Ringu. Jadący za kierowcą Williamsa rywale bardzo szybko się z nim uporali, a nagrania pokazują, jak nerwowo prowadzi się pojazd Kubicy.

przeczytaj cały artykuł

Alfer 2015

KIEROWANIE POJAZDEM jedną , lewą ręką, w sytuacji kiedy jest się praworęcznym , albo gdy czynność wymaga użycia obu kończyn zawsze , ZAWSZE będzie obarczone ryzykiem błędu i nieprawidłowości . RK używa w tak skomplikowanej maszynie, jedynej sprawnej lewej ręki !!!... co się dzieje i jak wygląda prawy kikucik przy odrobinie trudu można obejrzeć w sieci. RK ma tylko nominalnie dwie ręce. Nota bene pismactwo stara się , jak może kamuflować i nie eksponować tego okaleczonej prawej ręki , ponieważ część psychofanów RK przejrzałaby na oczy ! nie miałem nic p-ko powrotowi RK do ścigania, ale gdy obejrzałem zdjęcia tego co pozostało mu z prawej ręki, uznałem to majaczenia chorego na umyśle człowieka. ..

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|10)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
qaq

Robert jeździ codziennie 200 km rowerem spróbuj pojechać jedną ręką kolarką przy takiej prędkości w zakręcie skoro twierdzisz że on jeździ jedną ręką

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika
Alfer 2015

...więc niech jeździ kolarka dziennie 300km i nie zawraca sobie i nam doopy swoją nieudolną i katastrofalną postawą w F-1 !!! ...zgadzam się w pełni ! kolarka to odpowiedni sprzęt dla tego człowieka , dla ciebie zresztą też !!! ...zdajesz sobie sprawę, że o ile dotrwa do końca cyklu GP, to jego ogólna(łączna) strata będzie wynosiła ok. jednego całego wyścigu ? ...średnio 3 duble na wyścig ! WIELKI BOŻE !!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|9)
blokuj
qaq

myśle że Hamilton w aucie ROberta jechałby tak samo a nie wiem czy nie gorzej bo łatwiej jest przesiąść sie z syfu Williamsa do Merca niż odwrotnie , zimą siegu nie było a tyle bałwanów pisze o RObercie

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|4)
blokuj
Komentarz usunięty
DesmondMiles

Ogarniam, z drugiej strony twoje komentarze wyglądają tak jakbyś faktycznie za karę musiał oglądać wyścigi. Wytrzymaj jeszcze trochę, 19 rusza liga i będziesz mógł śledzić poczynania klubowe.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
lelum polelum

Jason Button też jeździł ogony, a potem przeszedł do Brown GP i nie było bata na niego.
Nikt nie wie na co obecnie stać Kubicę, i nikt się nie dowie, dopóki nie zobaczymy go w teamie, który ma bardziej konkurencyjny samochód. Nikt kto by jeździł obecnie zamiast Kubicy, nie miałby lepszych wyników, bo samochód Williamsa jest najgorszy w stawce.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|2)
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Karol Kowalski

Widać, że oceniasz po sobie. Skoro Ty byś nie potrafił to NIKT już nie da rady. A tutaj psikus. Kubica jest wśród 20 najszybszych kierowców - natomiast Ty, przypuszczam, pełnosprawnym, jesteś który?... Może najszybszym zawodowym pochłaniaczem piwa na swojej zapomnianej przez Boga wsi. Ale jak odważnie się czujesz za klawiaturą - jak młody Bóg. Jak wolny jest samochód Williamsa to pokazało przejazd Russella w Mercedesie. Może i dla twojego zawodu (pochłaniania piwa) 5 sekund to mało, ale dla F1 to kosmos.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|5)
blokuj
Alfer 2015

...nie rób z siebie większego idioty niż jesteś...kubicy wykupiono miejsce , on sam żadnym, nie tylko najszybszym, ale nawet najwolniejszym kierowcą nie jest !!! gdyby cywil skasował tyle aut, dawno miałby zabrane prawo jazdy ...czy kubica je posiada , oto jest pytanie ? kto mu je wydał ?! ...nie palę i nie piję , zakompleksiony dupku...mieszkam w sporym mieście , i potrafię odróżnić zdrowego człowieka , od inwalidy, który sobie , i sobie podobnym wbił do czerepu, że może być mistrzem świata wymagającej dyscypliny sporu używając jednej ręki ...p.s. nigdy wżyciu nie miałem stłuczki i nie skasowałem żadnego auta..biję w tym kubicę na głowę ..cześć niebożę! obejrzyj łapinę twojego czempiona...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|5)
blokuj
A my swoje

Prawdopodobnie nie posiada, ale już tutaj jakiś znawca tematu pisał, że do F1 wystarczy mieć odpowiednią licencję tylko. Jestem pewien, że nie byłby w stanie teorii się nauczyć.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.