Wątek dotyczący artykułu

Frekwencja na stadionach żużlowych: poniżej 7 tysięcy osób na derbach w Toruniu

Mimo sporego najazdu grudziądzan na Moto Arenę, mecz Get Well Toruń z MRGARDEN GKM-em zobaczyło niespełna 7 tysięcy osób. Kibicom w miniony weekend wdały się we znaki afrykańskie upały.

przeczytaj cały artykuł

Komentarz usunięty
Tańczący z łopatą

W tej kolejce 1000 osób mniej. Średnio ponad 3 razy mniej niż na Smoczyku. Jak na miasto ponad 3 razy większe niż Leszno i przy porównywalnych pojemnościach stadionów...sam sobie odpowiedz czy to bardzo zły wynik.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
rose.yeah.bunnyXD

dla mnie te teorie, o tym ze im wieksze miasto, np milionowe, to wiecej kibicow, to totalna bzdura. Bo jest na odwrot. Powod? W osrodku takim jak Warszawa, masz tyle atrakcji roznych, ze nie wszyscy pojda Ci na zuzel. A W Lesznie, co tam masz za atrakcje inne, wiekszego kalibru, zeby moc wybrac. Najwieksza atrakcja w Lesznie to jest zuzel, tak wg mojej oceny. Wiec totalnie sie z Toba nie zgadzam

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tańczący z łopatą

To się nie zgadzaj. Wszystkie ekstraligowe miasta żyją żużlem. Niezależnie od tego czy jest to duży Wrocław czy relatywnie małe Leszno. Nie wyjeżdżaj mi tu z Warszawą bo tam nie ma żużla więc nie ma co porównywać. A co powiesz o Wrocławiu? Tam na Śląsk chodzi dużo ludzi i na żużel potrafi przyjść ponad 10k. Sparcie dobrze idzie to ma publiczność. Toruń się skompromitował to i kibice się od drużyny odsunęli. A ja im biję ironiczne brawo.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
rose.yeah.bunnyXD

efekt nowego stadionu. w toruniu na poczatkach motoareny ludzi przychodzilo w granicach 11-13 tys. We Wroclawiu przed przebudowa byl problem, chodzilo tam z 5tysiecy w maksie. Teraz jest to stadion spelniajacy kilka wymogow, jest tez arena godna rozrywki, siedziska sa normalne, i mozna by wymieniac jeszcze wiele. Gdyby Leszno wzielo sie za stadion, chodziloby pol miasta ;). Ludzie lubia nowosci, stadiony, zdjecia trzeba sobie robic, selfiaczki z kolezanka etc. psychologia, ludzie z grubsza sa prostym zjawiskiem

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Piotr Biega

Żebyś nie był w czarnej pupie to jeszcze ci powiem że w Lesznie jest żużel i piłka nożna a w Warszawie jest tylko piłka nożna , bo już nie chce mi się pisać o sportach akademickich takich jak koszykówka, piłka ręczna , siatkówka które są wszędzie nawet w najmnieszych miasteczkach w całej Polsce.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Daryl Dixon

Pamiętaj, że nie samym sportem człowiek żyje, a w Warszawie masz 13 multikin, 20 kin mniejszych, 46 teatrów, ponad 100 muzeów. Co tydzień kilka koncertów, z czego kilkanaście razy do roku koncerty "stadionowe" dla kilkudziesięciu tysięcy ludzi. Tu naprawdę jest co robić...

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Terolo

W kinie leci taka tandeta że szkoda czasu ,koncerty OK ale ile razy można słuchać tych samych rockowych czy metalowych kapel . hh i d polo oto jest obraz większości społeczeństwa głównie elektoratu pis ,fuj aż mi się na wymioty zebrało .Żużel to są emocje nie jakieś tam amerykańskie plastikowe kino g jak żarcie z McD

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Saddam

Ciekawe jakim cudem Londyn posiada kilka tysięcy klubów sportowych z czego swego czasu 8 piłkarskich i każdy grał w najwyższej klasie rozgrywkowej. W USA w wielkich miastach masz wszystko, czego zapragniesz, w LA dodatkowo legalna marychę i jeszcze 10 klubów sportowych z 6 dyscyplin, wyścigi NASCAR i Formuły 1 i wszystko zarabia. A takie kluby bejsbolowe i hokejowe rozgrywają nawet 100 meczów w sezonie (2 na tydzień). Tłumaczenie innymi atrakcjami to tylko tłumaczenie.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.