Wątek dotyczący artykułu

F1. Łukasz Kuczera: Krótka pamięć Toto Wolffa. Kibice Roberta Kubicy wiedzą swoje (komentarz)

- Jestem Polakiem, więc dlaczego miałbym nie wspierać Polaka? - powiedział Toto Wolff. Szef Mercedesa ma krótką pamięć. W ostatnich miesiącach dwukrotnie stawiał na interesy własnej firmy kosztem Roberta Kubicy. Dlaczego nie miałby tego robić znowu?

przeczytaj cały artykuł


Włącz.na.Luz

Panie Łukaszu- tworzysz pan zamęt w głowach - zwłaszcza u tych którzy dopiero poznają F1. To już kolejny artykuł bazujący na niskich instynktach mających na celu wskazanie winnych słabych wyników Roberta - . Źli są Niemcy z BMW Sauber, Brytyjczycy z Williamsa, dziennikarze z obcojęzycznych gazet a teraz Polak z Mercedesa. Żenujący poziom dziennikarstwa bazujący na półprawdach. Zamiast rzetelnego języka i wyjaśnienia mechanizmów działania i funkcjonowania F1 - jest tania sensacja i zamęt.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
RobertW18

Istotnie, chyba zbyt jednostronnie i napastliwie pisze p. Kuczera o p. Wolffie. Wcale nie dowodzi "kłopotów z pamięcią" (czy w domyśle kłamstwa) to, że p. Wolff spełnia swoje zobowiązania względem Mercedesa i jest wierny swoim zawodnikom. Być może w następnej kolejności idą względy bardziej związane z pochodzeniem p. Wolffa, a to już byłoby wiele. Zamiast rzucać oskarżenia, wypadało by zapytać, czy p. Wolff widzi jakieś możliwości pomocy p. Kubicy! Może by się dało np. niedrogo załatwić jakieś jazdy wozami Mercedesa?
Oczywiście, może nic z tego nie będzie, ale lepiej chyba mieć przyjazne nastawienie do kogoś, kto nie wyrzeka się związków z Polską i to jak wyraźnie!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
BfanB

No tak przecież np: wycofanie Roberta dla oszczędzania części było zrobieniem wszystkiego dla dobra kierowcy, własnego kierowcy... pit stopy ddla Russela w czasie neutralizaci zamiast dla prowadzącego RK też były dla ego dobra... i eszcze kilka innych zagrywek jak np> przejdź na inny tryb bo dla twojego dobra zaraz Cię Russel wyprzedzi itd... Nie bronię Kuczery ale Robert est nawet z tą ego ręką lepszy od połowy stawki F1

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.