Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Skończyli wiek juniora i przepadli. Nie jadę, nie mam pieniędzy. Nie jadę, bo byłem za drogi

Kariera wielu żużlowców kończy się na dobre po 21. urodzinach. Co rok kilku zawodników, którzy przestali być juniorami, znika z rynku. Przestaliśmy się dziwić, kiedy Dawid Kujawa zrobił to dwa lata po zdobyciu tytułu mistrza świata juniorów.

przeczytaj cały artykuł

DB Magpie

Panie O. na temat Kujawy sie nie wypowiadaj jak nie masz pojecia dlaczego chłopak zrezygnował.Nie dał sobie spokoju z byle jakiego powodu bo on kochał ten sport Ja znam się z Dawidem prawie 20 lat i wiem co się stało ,że sie zesrało...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Oktan

No popatrz,ja z nim do jednej szkoły chodziłem,ten sam rocznik tylko inne klasy.Potem kontakt się urwał i nie mam pojęcia dlaczego pozioma przestał jeżdzić.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.