Wątek dotyczący artykułu

Tenis. Wimbledon 2019: Nick Kyrgios okazał brak szacunku Rafaelowi Nadalowi. "Nie będę za to przepraszał"

Nick Kyrgios przegrał w II rundzie Wimbledonu 2019, odpadając po czterosetowej batalii z Rafaelem Nadalem. W zachowaniu Australijczyka nie zabrakło jednak kontrowersji.

przeczytaj cały artykuł

Komentarz usunięty
gatto

Trzeba przyznać, że Kyrios ma momenty, gdy angażuje się w pomoc potrzebującym, ale ma też takie momenty, gdy wychodzi na strasznego buraka.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
margota

Wczoraj, podczas meczu, sprawozdawca mówił o tym aż minutę.
Wspomniał też, że o tym się nie mówi.
Rafa zresztą też wspomaga ludzi potrzebujących.
Wujek Rafy powiadasz ?
Teraz się nie dziwię ..............

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
margota

Może ma rację, a może nie ma .... wszystko zależy od tego, jak się odbiera wypowiedzi.
Natomiast brakiem kultury i taktu wykazał się wujek skoro wspomniał o "idiocie" publicznie o bądź co bądź publicznej osobie.
Czy Nikuś jest Karlovicem czy nie .... mnie wszystko jedno, traktujmy wszystkich tenisistów jednakowo i jednakowo od wszystkich wymagajmy kultury i taktu.

| Odpowiedz
blokuj
Tina.

Jak zawodnik na konferencji oficjalnie potwierdza "- Tak, chciałem go trafić w klatkę piersiową. Dlaczego miałbym go przeprosić?" , to dla mnie nie jest to oznaką dobrego wychowania i kultury i taktu.

| Odpowiedz
blokuj
margota

Serw na ciało jest ?
Tak tylko pytam ?
Niestety nie jestem w stanie przetłumaczyć wypowiedzi obu graczy, chyba, że zaczną mówić po francusku ;)

| Odpowiedz
blokuj
Tina.

Strzał na ciało przeciwnika mieści się w taktyce gry, ale nieprzeproszenie i to jeszcze uzasadniane wysokimi zarobkami przeciwnika jest dla mnie nie do przyjęcia.
Nie wiem czy kiedykolwiek oberwałaś piłką tenisową ? Zapewniam Cię, że nie jest to przyjemne i ma bolesne skutki i dlatego powinno się przepraszać.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
RaFanatyk

Rafa na konferencji prasowej stwierdził "że o siebie to się martwił bo ma refleks. Gorzej ma się sprawa kibiców i sędziów liniowych, bo mógł po prostu zrobić komuś krzywdę"
A jego tekst o zarobkach i tytułach Rafy to już było na serio w stylu Kyrgiosa hehe

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Tina.

Masz rację.Jest różnica między piłką liftowaną, a płaską bombą jaką puścił Kyrgios.
Chociaż obie idą na tej samej wysokości to uderzenie z rotacją awansującą wejdzie w kort, a strzał taki jak Kyrgiosa pójdzie w aut ze 2-3 metry.
Niestety temu kangurowi czasami odcina zasilanie mózgu.

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
RaFanka

Rafa powiedział, że w tenisie się unika takiego ustrzelenia, ale to się zdarza i Nick generalnie może w niego celować, ale takie zagrania są niebezpieczne także dla innych (sędziów, kibiców). Trochę tam kręcił, bo co miał powiedzieć? Że wiedział, że Nick będzie tak grał, żeby go podpalić? Chyba sam Rafa ma już dość tych pyskówek i pytań o Kyrgiosa. Mówił o nim to co zawsze. Zdolny ale leń i ma swoje problemy. Już chyba nawet nie było o szacunku.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.