Wątek dotyczący artykułu

Tenis. Wimbledon 2019: Nick Kyrgios okazał brak szacunku Rafaelowi Nadalowi. "Nie będę za to przepraszał"

Nick Kyrgios przegrał w II rundzie Wimbledonu 2019, odpadając po czterosetowej batalii z Rafaelem Nadalem. W zachowaniu Australijczyka nie zabrakło jednak kontrowersji.

przeczytaj cały artykuł

Kri100

Skoro serwowanie od dołu takie skuteczne i nie jest zabronione, to czemu tak rzadko się na to ktoś decyduje ;) ? :)
A co do kar? Ja bym wlepił Nadalowi za ciągnięcie co chwila swoich majt. Robi to za każdym razem neurastenicznie. :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tom.

Właśnie, ani plecki nie bolą od tego, ani kontuzji łokcia się nie nabawisz ;) Powini częściej to stosować, popieram! ;)))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Munio123

Może sobie grzebać i nic nikomu do tego, nikogo nie obraża. A Serb jak sie drze do kibiców i pokazuje ironiczne okejki to jest ok ? Nadal to Mistrz na korcie i poza kortem. Vamoooos !

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|5)
blokuj
RaFanka

I ty też o majtkach? No nie spodziewałam się... Nick i jego serwowanie dołem już takiego wrażenia nie robią. Na Rafie zresztą też. Dobrze wytrzymał wczorajsze spotkanie. Nick sam siebie zapędził w kozi róg dyskusjami z sędzią. Rafa na pełnej kontroli emocji. Po ekspresyjnym wybuchu emocji w 3 secie na 5 gema usiadł na krzesełku i w momencie był spokojny. Nie hejtuję Nicka, ale już dawno straciłam do niego serce. Szkoda mi na niego energii, skoro on ma ten sport w dużym poważaniu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
RaFanatyk

Te gadki o majtkach to już tak nudne, że aż żal. My fani Rafy coś nowego prosimy i będzie trochę śmieszniej może.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|2)
blokuj
RaFanka

Jak fani już tego prawie nie zauważają, to tacy profesjonaliści dopiero. Taki folklor! Pewnie się zawodnicy śmieją w szatni i każdy ma jakąś łatkę. Rafa sam się śmieje z tego! Teraz nie ma czasu na takie zmiany. Jak będzie chciał to na emeryturze nad tym popracuje.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
margota

Zauważyłeś, że Rafa ma nowe natręctwo ?
Poprawia koszulkę u góry, poważnie.
Raz nie poprawił i piłka w siatce :(

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Kri100

Jak obejrzałem sobie wczoraj Rafę a potem sprzed lat to ma więcej natręctw przed serwem a już tak nie zwraca uwagi na linie. Ale przed serwisem to w ciemno regularnie - majty, koszulka, koszulka, włosek, włosek, nos, włosek. Jest 3 raz koszulka mówisz? Już paczę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
RaFanatyk

I patrzy kilka razy na zegar :) a później biedny będzie pauzował bo szyja kontuzjowana haha. Choć na Wimbledonie jakoś nie zauważyłem, może nie daje rady w 25 sek wszystkiego ogarnąć i odpuścił zerkanie na zegar :P spodenki, włoski i nosek to mus musów :-:) bo bez tego to by nawet w piłkę nie trafił

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
margota

Zapomniałeś o butelkach ;))
prawdę mówiąc dopiero po obejrzeniu wypowiedzi Rafy na temat swoich natręctw, zrozumiałam jego problem. Śmiał się wtedy z tego sam, a przede wszystkim z tych butelek ;)) Teraz też inaczej je ustawia.
Z jednej strony niby nic, ale rozumiem ludzi, którym to przeszkadza.
Do chwili obecnej przeszkadza mi poprawianie spodenek. Muszą wymyslec krój Nadalowy ;))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
RaFanatyk

o butelkach nie pisałem bo to już stare i każdy zapewne zna :) z nowości to właśnie zegar i jak narazie nic innego nie widziałem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.