Wątek dotyczący artykułu

Powód do bicia na alarm. Polscy juniorzy młodsi daleko podczas Otwartych Mistrzostw Europy

Wprawdzie trener Mariusz Jurasik zapewnia, że wyniki kadry juniorów młodszych w piłce ręcznej nie mają aż tak wielkiego znaczenia, jednak 15. miejsce podczas Otwartych Mistrzostw Europy to powód do dużego niepokoju.

przeczytaj cały artykuł


Funky Koval

Jeśli trenejro lekceważy wynik, który de facto obnaża jego efekty szkolenia to zastanawiam się o co temu panu tak naprawdę chodzi i jaki jest jego cel? Dla usystematyzowania powiem, że SMS-y [Jurasika ich szkoli na codzień] i kadry są po to by z jak najlepszym efektem kształcić kadrowiczów i wygrywać medale. trenejro tego nie osiągnął i z wiadomym tylko sobie lekceważeniem uważa że 15 miejsce, przegrana z Izraelem, Słowacją, Węgrami i Białorusią nie maja znaczenia! ot uważam, że mają i to wiele. powiem nawet, że wystawiają certyfikat "jakości" tego trenera!

Tylko chłopaków żal, że musieli tak cierpieć i dostawać baty.
może pan redaktor porozmawia z nimi jak oni to widzą?
jakie jest zdanie tych chłopców? widziałem kilka meczów w internecie. nie zasługują na takie "baty", a organizacja gry pozostawia wiele do życzenia. Ale jak mówi Jurasik - "to nieważne"...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Dyktafon

Śmiechu warte ... jeżeli uważa się za 'trenera' i pracuje z grupą od prawie roku to czas chyba pokazać efekty. Efekty jego pracy pokazują kolejny replay jak u kolegów typu Obrusiewicz, Tomaszewski i cała reszta, gdzie obserwujemy wycieczkowiczów na zgrupowaniach. Powołują zawodników, którzy więcej czasu spędzają na parkiecie podczas rozgrzewki niż na meczu. W powołaniach regularnie te same nazwiska. Rozmowa z zawodnikami jest bez sensu. Wiadome jest, że żaden nie powie jak jest i nie wyrazi się negatywnie o kadrze czy trenerze, bo zdają sobie sprawę, że byłoby to ich ostatnie powołanie. Nawet wiedząc, że i tak nie powinni być w tej kadrze. Ale póki są, to będą siedzieć cicho i grzecznie, aby być jak najdłużej. Kilka nazwisk chciało pokazać charakter już na początkowych zgrupowaniach tego rocznika i co.... Nawet na rezerwie już nie figurują. Jeżeli chce się być trenerem formatu reprezentacyjnego to trzeba zdawać sobie sprawę z kim się pracuje i wiedzieć, jak z takim materiałem pracować. Jednak to są lata doświadczenia i praktyki, której wyżej wymieniony sztab nie posiada.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.