Wątek dotyczący artykułu

Tenis. Wimbledon 2019: Roger Federer wygrał 350. spotkanie w Wielkim Szlemie. Matteo Berrettini obronił meczbole

Roger Federer w trzech setach pokonał Lucasa Pouille'a w III rundzie rozgrywanego na kortach trawiastych Wimbledonu 2019. Dla Szwajcara to 350. wygrany mecz w turniejach wielkoszlemowych. O ćwierćfinał zmierzy się z Matteo Berrettinim.

przeczytaj cały artykuł

Zartanxxx

Roger totalnie nie przekonuje. Jeśli znajdzie się w półfinale z Nadalem obstawiam 3:0 dla Hiszpana.Brzmi abstrakcyjnie ale Rafa gra lepiej niż Fed.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Fanka Rogera

Czy troche nie za czarno to widzisz ? Wydaje sie ze dzis bylo nieźle a wedlug wielu Pouille mial byc trudnym przeciwnikiem. Pamietaj ze Fed musi racjonalnie gospodarowac siłami. Nie gra zawsze super przez caly turniej. To nie te czasy .Nie mowie ze dojdzie do finalu ale szanse są.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Roger07

Dokładnie tak, Roger ma szansę na awans do finału i to sporo, w ewentualnym półfinale będzie faworytem dla mnie i spodziewam się ciężkiego meczu, ale na korzyść Feda zdecydowanie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Frey093

Bez przesady, gra się tak jak przeciwnik pozwala. Pouille gral bardzo dobry mecz, świetnie zmienial kierunki i ganial Rogera zza Lini końcowej. Fed wygrał jednak parę piłek kluczowych, dzięki czemu te 2 pierwsze sety zapisał na swoje konto, bez większych komplikacji. Tsonga z drugiej strony chyba znowu zgubił gdzieś "cohones" i oddał mecz Rafie bez walki,wyrzucajac co 3 piłkę. Nie ma sensu porównywać tych męczy. Kyrgios grając przeciętnie jak na siebie, prawie doprowadził do 5 setów z Hiszpanem. Nie twierdzę, że Nadal gra nijak, ale wstrzymajmy się z wyrokowaniem do końca turnieju. W AO błyszczal nikt nie mógł go zatrzymać, a w finale wszyscy wiemy co się stało.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|1)
blokuj
Andrey

Faktem jest, że Rafa w meczu z Tsongą zaprezentował się bardzo korzystnie. Ale faktem też jest, że Tsonga grał fatalnie. Nie sądzę aby w pófinale (jeśli do niego dojdzie) Roger dał się łatwo ograć Rafie. Każdy mecz, każdy dzień jest inny więc spokojnie z tym ferowaniem wyników.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.