Wątek dotyczący artykułu

F1: Robert Kubica kontra George Russell. Liczby na korzyść Brytyjczyka

Tegoroczna rywalizacja w Williamsie ma dość jednostronny wymiar. George Russell wyraźnie dominuje nad Robertem Kubicą. Niepokojące w przypadku Polaka jest to, że z kolejnymi wyścigami F1 nie potrafi on zmniejszyć dystansu do Brytyjczyka.

przeczytaj cały artykuł


akuku

Russell wreszcie powiedział że nikt go nie faworyzuje ,bo po co? Z Williamsem kontrakt ma co najmniej na kolejny sezon, ale jego celem jest fotel w Mercedesie.Podobnie jak Ocona. Czemu Francuza nie ma obecnie w stawce? Bo nie zrealizował postawionego celu przez szefostwo Merca -nie pokonał wyraźnie Pereza.To że Russell bedzie faworyzowany przez Williamsa czyli PR nie da mu fotela w Mercu.Samym PR nie bedzie wygrywać wyścigów. Właśnie jest odwrotnie albo maja równe szanse.Obecnie celem Merca jest aby bolid Williamsa był coraz szybszy ,żeby Russela sprawdzic w walce z innymi rywalami ,bowiem Kubica nie jest żadnym rywalem dla niego,nie jest miarodajną oceną.Dlatego Merc chce dać Williamsowi swoje części aby bolid przyspieszył o te brakującą sekundę.Sa dwie opcje na kolejny sezon na drugi fotel w Williamsie -Latifi z kasą i częsci od Merca albo Merc kupi miejsce dla Ocona skoro Williams zapiera sie w swym uporze,żeby porównać obu swych juniorów. Jeżeli Kubica byłby wyzwaniem dla Russela to Merc zostawiłby to jak jest ,nie wtracał sie do Williamsa tak nie wtrącali sie do ForceIndia

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.