Wątek dotyczący artykułu

Mamed Chalidow zapowiedział powrót do MMA!

Mamed Chalidow zamieścił w mediach społecznościowych post, w którym wyjaśnia ostatnie zamieszanie wokół niego. - Próbowano pozbawić mnie dumy i godności - napisał, ogłaszając jednocześnie powrót do klatki MMA.

przeczytaj cały artykuł

Komentarz usunięty
KamcioGKM

Przestań opowiadać bzdury, dajecie mu jakąś taryfę ulgową bo jest islamistą i uchodźcą(co to ma za znaczenie kim jest), gdyby taką aferę miał łysy Polak to by był jak po burej suce jechany za taką aferę samochodową, pozdro

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|5)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ThomasTom

Jesteś Sądem?! Masz wgląd do dokumentów?! NIE. Jesteś tylko polaczkiem, który ocenia człowieka (ty pewnie i człowieczeństwa mu odmawiasz), tylko ze względu na swoje uprzedzenie do jego pochodzenia.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
grolo

TVP wciska ludowi kłamstwa. Ciemny lud je kupuje i nie pyta. Hasztag #TwojSzwab został stworzony przez Radio Szczecin, a TVPiS jest jego największym promotorem. To te same rządowe media.
twitter.com/XKubiak/status/1148281541321211906

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty przez użytkownika
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
ThomasTom

A ja piszę o akcji #PodłaZmiana+ i #NamSięNależy. Brakło ci argumentów? Rozumiem, że pislamistom można się mylić, przejęzyczać i nie wypełniać odpowiednich zeznać podatkowych? he he ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj
Modafi

Wiesz, moze im się należy ? Tym bardziej, że ja zwykły szaraczek też za rządów PISu nie mogę narzekać. Mam dobrą pracę, dobrze płatną, podwyżki plac regularne więc ta #podła zmiana moze nie pasi Tobie, bo mnie wręcz przeciwnie. I nie nie biorę 500+ jesli o to Ci chodzi. A Ty i Twoja Platforma ? Róbcie dalej taką robotę jak ostatnio Arułkowicz ze swoją ekipą wysmiewając potencalnych wyborców ! Dobra robota he he.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|3)
blokuj
Komentarz usunięty
grolo

Modafi znów dał się nabrać reżimowej. Hasztag #Twoj Szwab został stworzony przez radio Szczecin i naczelnego hejtera od Jakiego...
pbs.twimg.com/media/D--noYNXUAMnSIn.jpg

| Odpowiedz
blokuj
grolo

Obywatele nabici w butelkę - przez TVPiS.
#TwojSzwab (meaning #YourKraut -> scornful word for 'German citizen' in PL) is mainly spread by Polish TV (@tvp_info) to mock #TwójSztab hashtag (meaning #yourHQ) used by opposition. Yet another primitive, xenophobic and shameful campaign in PL.

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.