Wątek dotyczący artykułu

Liga Mistrzów. BATE - Piast: kolejne akty eurodramatu. Startuje najsmutniejszy serial piłkarski

Wędrówka ku Europie to dla polskich klubów droga pełna zakrętów śmierci. W środę wyruszy Piast, później pozostali. Trudno będzie o przebicie dna, na którym utknęliśmy rok temu, choć dla naszych ligowców nie ma w tym względzie rzeczy niemożliwych.

przeczytaj cały artykuł


Marcin Jastrzębski

zes sie panie kapusta obudził po roku ,, nie liczy sie wynik tylko kasa jaka wpadnie ..od zawsze tak bylo ,,, pamietam kiedys jak wisła walczyła z fc barcelona ,,, mozna było

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Waldemar Rosik

Z FC Barca, to ostatnio Wisla Walczyla, wewczesnej epoce Gierka, zdaje sie... . Teraz na lawkach WIP ow, trenerzy, szkoleniowcy, tylko lbserwuja mecze,. Jak sie, ktoremus z ,, kopaczy,, uda kopnac pilke kopana, nawet 20 metrow ponad, albo obok, brak ki, to juz kompinuja, za ile on pojdzie na sprzedaz,. Teraz w Polskiej Pilce, licza sie euro, transfery, ewentualnie euro, dolary. Oczyszczaja z klubow, pilkarzy, ktorzy, jako tako lotrafia pilke, kopac kolana,. Miernota pozostaje i przegrywaja z listo noszami, piekarzami, krawcami , stolarzami i cukiernikami nawet z Luxemburga Niestety.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.