Dyskusja

Kamileki

przejdź na stronę użytkownika

RaFanka

Kamileki! Jak oceniasz szansę na jeden sukces naszego zawodnika? A może i dwa sukcesy? Jest solidny i zdeterminowany, ale czy to jest forma na finał? Czy Fed na to pozwoli? Jak myślisz? Pozdrawiam! Dobry dzień dla rafanów! ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kamileki

Potwornie ciężko będzie o końcowy sukces. Musiałby Rafa szybko uporać się z Rogerem żeby zachować energię na Novaka. A przecież byłbym w szoku gdyby udało się szybko ograć Feda na jego terenie. W Aguta raczej nie ma co wierzyć, to Szlem i raczej Serbowi nawet seta nie urwie. Djoko będzie świeżutki i mógłby go Rafa zatrzymać, ale też w miarę świeży. Wierzę jak zawsze, ale ogranie Fedovicia i to na Wimbledonie w wieku 33 lat to byłaby bajka. Zbyt piękne by mogło okazać się prawdziwe.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
RaFanka

Pamiętam, jak jeszcze w zeszłym roku pewność, że Rafa dołączy do kolekcji 3 puchar rosła z każdym meczem i wybuchła po fenomenalnym spotkaniu z Delpo. Miałam takie poczucie, że pomimo iż Nole jest silny, to Rafa urósł po tym spotkaniu, pomimo zmęczenia. Niestety zbiegi różnych niekorzystnych wydarzeń pogrzebały jego szansę na sukces. Bardzo to odchorowałam, ale wiem, że było wyjątkowo na styku i gdyby wygrał, fani Nole mieliby takiego samego kaca. A wiadomo, że to był finał.
W tym roku idzie mu dobrze, choć ja nie jestem entuzjastką jego spotkania z Samem. Niestety/stety (bo przecież chodzi o to, żeby były dobre mecze) trafia w półfinale na króla tej nawierzchni, a w ewentualnym finale na Novaka (Aguta kompletnie w finale nie widzę). Z przykrością to stwierdzam, ale obstawiam 3:1 dla Feda.
Po jego zwycięstwie w tegorocznym RG otworzyłam długo leżącego i czekającego na fajny sukces szampana (kupiony po decimie;). Mam nadzieję, że w niedzielę będę sobie pluć w brodę, że nie zaczekałam jeszcze chwileczki. Oj, to byłby sukces niebywały! Aż się boję tak marzyć ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.