Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Polonia szuka zawodnika na play-off. Jeśli Hancock zechce, to usiądą z nim do stołu

Polonia Bydgoszcz chce awansu i zastanawia się nad zakontraktowaniem jakiegoś zawodnika na play-off. - Jeśli Hancock będzie do wzięcia, to mogę mu zaoferować umowę z ekstra premią za awans - mówi prezes Jerzy Kanclerz.

przeczytaj cały artykuł


Janusz Złoty

z tymi powrotami to róznie bywa jeszcze w podeszłym wieku kazdy pamietam na siłe sciagnietego sullivana do torunia w 2013 jaki by słaby podobnie moglo by byc z hancockiem

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Big Lebowski

Powrót do EL, a do 3-ciej dywizji to dwie różne bajki. Dla Hancocka byłaby to "tak zwana, przysłowiowa bułka z masłem". Czy pan Jurek dobrze robi starając się Go zakontraktować? Innymi słowy, maksymalnie zwiększyć prawdopodobieństwo awansu szczebel wyżej? Zauważmy, że długi spłacone, a licznik bije już na plus. Sponsorzy ciągle dochodzą do klubu. Ratusz bardzo przychylnym okiem spogląda na wyniki klubu. Trybuny stadionu nie tylko się remontują ale i zapełniają w coraz to większej ilości kibiców. Na co zatem czekać? Bardzo dobra i śmiała decyzja. Trzeba tę świetnie nakręcającą się koniunkturę wykorzystać. Czy Hancock dołoży swoją cegiełkę? Całkiem nie wykluczone. Skoro finanse na to pozwalają to nie widzę problemu, by walczyć o jak najwyższe cele. W tym wypadku o awans ligę wyżej. Pzdr!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.