Dyskusja

Reprezentacja Iranu mężczyzn Reprezentacja Polski mężczyzn

Iran - Polska
12 lipca 2019, 00:00

1 : 3
Relacja

Bartazz_G-no

Szczerze.... Ja na pewno nie zobaczę..... po prostu omijam tą pozycje w moich zainteresowaniach sportowych, no ale w końcu każdy ma swoje zainteresowania.
Pozdrawiam Start Gniezno (w tym roku najlepsi w nice lidze) !!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Marianek07

Gratuluję ! Tylko nie rozumiem tych uwag jeśli Cię to mało obchodzi. Tak sobie rzuciłeś na koniec? Po co ? Dla swojego spokoju, bo tak wypada jak jest się z Gniezna ? Życzę Startowi sukcesów i wszystkim innym druzynom w pucharach. Za tydzień pewnie okaże się , że zostanie tylko Legia. Będę niepocieszony jak tylko ona. Oby nie.Trzymaj się i kibicuj dalej Startowi z całych sił tak jak ja Legii.

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Bartazz_G-no

Akurat to, że jestem z Gniezna mnie nie cieszy. To miasto to wielka dziura bez żadnych perspektyw z zawiścią i zazdrością wśród ludzi na maxa. Jeżeli chodzi o drużynę czyli Start! Pokazaliśmy w tym sezonie (w zeszłym zresztą też), że bez dużej kasy i bez wielkich gwiazd można zwojować ligę, dlatego tak się cieszę z osiągnięć swojego zespołu i takim dyscyplinom jak właśnie żużel czy siatkówka pełnym emocji do końca będę zawszę kibicował. Pozdrowienia dla wszystkich prawdziwych kibiców którym żadna noc niestraszna ;) Do ukliknięcia w półfinałach.

| Odpowiedz
blokuj
Marianek07

Kasa to nie wszystko co widać po obecnych, naszych wynikach. Zawiść i nienawiść jest prawie u wszystkich z mniejszych miast. Ja jestem warszawiakiem od wielu pokoleń i zapewniam Cię, że nie żyje się tu łatwo chociaż każdy powie, że jest kasa. Tak ! ale ty się w Gnieźnie utrzymasz za 2,5 tysia a w Warszawie za 3,5 prawie nie masz szans. Porównaj cenę przedszkola, wynajmu mieszkania i ta róznica zniknie natychmiast. Życzę szczęścia, zaryzykuj, stań się słoikiem jak inni. Rzecz w tym, że jak tu przyjedziesz i się jakoś ustawisz musi to być już Twoje miasto. Bez narzekania i sentymentów bo dzieci które się tu wychowają zniszczą każdego zatwardzialca mówiąc "Tato idziemy na Legię". Serce Ci pęknie ale one nie będą znały już innego życia. Pozdrawiam i życzę Startowi sukcesów.

| Odpowiedz
blokuj
Marianek07

Dorzucę coś jeszcze. Kiedyś w mojej klatce mieszkało 8 rodzin ( 8 mieszkań ) wszyscy się znaliśmy i razem robiliśmy wspólne imprezy. Nikomu to nie przeszkadzało bo wszyscy na nich byli. Niestety przyszedł czas uciekania na przedmieścia oczywiście dla wygody. Teraz w tej klatce mieszka 7 rodzin i moja dorosła córka w dawnym naszym mieszkaniu. Nikt nikogo nie zna. Nikt nikomu nie mówi dzień dobry. Czepiają się siebie o byle g.. wiem bo mieszkałem tam ostatnio przez 3 miesiące. Wszyscy ważni jakby Boga za nogi złapali. Tragedia. Dopiero ich dzieci to zmienią. To już będą warszawiacy, nie warszawianie :)Jeszcze jedno. Bardzo łatwo odróżnić warszawiaka od obcego. NIgdy nie używamy dwóch słów. Warszawka i Stolica to taka rada :) Pozdrawiam Gniezno. Czy do Was krakusy też maja pretensje o stolicę :))))) ?

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.