Wątek dotyczący artykułu

Final Six Ligi Narodów. Polska w półfinale! Iran rozbity po profesorsku!

Reprezentacja Polski pokonała Iran 3:1, zapewniając sobie awans do półfinału Final Six Ligi Narodów. Był to wynik wymarzony dla kibiców, bo dzięki temu ostatni mecz w grupie B nie będzie miał znaczenia dla kadry Vitala Heynena.

przeczytaj cały artykuł

Vegas

Siatkówka sport narodowy?? Czy ty Oszalałałes? A może skoki narciarskie?? Haha ..daj spokoj !!! I ty chcesz jeszcze porównywać to z PN ?jaka ona by nie była w PN grają wszędzie na każdym kontynencie w każdej dziurze a po za tym nikt nie będzie wprowadzał czegoś na sile aby był sportem narodowym ...z PN nikt i nic nigdy nie wygra !!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|6)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Vegas

Najważniejsze ze ty jestes mądry co potwierdziłeś tymi bredniami które nabazgrales . Co fo tego ma USA i piłka nożna? Ty wogole wiesz o czym ja pisze?? Za trudne dla ciebie to twój kłopot ... siatkówka ma być sportem narodowym wg ciebie? a może skoki narciarskie? Pomysl choć trochę .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Zorkin 1

Ty Vegas ja nie za bardzo rozumiem z czym ty masz problem z tą piłką nożną a siatkówką czy skokami narciarskimi. to że piłka nożna ma prawdopodobnie trzy albo cztery razy większy marketing na całym globie nie wyklucza tego o czym tu rozmawiamy. Po prostu w innych dziedzinach sportowych mamy sukcesy a jeszcze w innych nie mamy. W siatkówkę zawsze byliśmy dobrzy w skokach narciarskich również natomiast w PN czasy naszych sukcesów minęły bezpowrotnie. I po obejrzeniu ostatnich turniej U 19 i U 21 śmiem twierdzić że nic się w tej kwestii nie zmieni

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Vegas

Ty mi nie wyszukuj problemów ,do czego by doszło gdybym się jeszcze zamartwiał siatkówka czy nudnymi skokami ,ja twierdze i to jest dla mnie bez dyskusyjna sprawa ze ani jedno ani drugie nie są i nigdy nie będą sportami narodowymi !! Uważasz inaczej to Ok ,dla mnie to niszowe sporty i nudne .!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
Zorkin 1

No to w takim razie jest to twój tylko i wyłącznie indywidualny problem . Wg mnie to są takie same emocje jak w każdym innym sporcie no może z wyjątkiem szachów . Pozdrawiam

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Vegas

Jaki problem? Jakie emocje? Jak trener kadry siatkarzy to olewa i wraca do Polski po 2 meczach i kadrę zostawia . Oni sami traktują to jak 5 koło u wozu a tutaj i wśród pseudo dziennikarzy podnieta ze wygrali mecz ,może wygrają i turniej którego tak napeawde nikt nie chce wygrać wszyscy myślą o eliminacjach do Igrzysk w Tokyo

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Ramzes V

Nie dość, że piszesz bzdury, to jeszcze rozsiewasz kłamliwe ploteczki. Trener kadry będzie z drużyną do końca turnieju.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Jagger

A co w tym dziwnego? Sportem narodowym powinien być sport, w którym się odnosi sukcesy, a nie coś co jest popularne tylko dlatego, że jest popularne. Dla nas to siatkówka czy lekkoatlektyka.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Vegas

Mylisz pojęcia ,sport narodowy to przede wszystkim jest taki który uprawia gro ludzi danego narodu ,w danym momencie nie musza być super sukcesy ,a u nas na pewno siatkówka nie jest i nie będzie tym sportem podobnie jak nudne skoki narciarskie które są tylko i wyłącznie programowka TVP na zimowe popołudnia choć wyniki jakieś tam robią ale to nie jest sport masowy i to w żadnym kraju

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
Wawa61

Popieram-sportem narodowym na Litwie jest Koszykówka pomimi jak i u nas wszyscy kopią. Ale sukcesy maja tylko w kosza.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.