Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Krzysztof Cugowski. Żużlowe Tango: Nie wyrzucajmy Lindgrena za LGBT (felieton)

Krzysztof Cugowski o Fredriku Lindgrenie, który otwarcie poparł ruch LGBT i już mógł przeczytać, że po sezonie Włókniarz powinien go zwolnić. - Dla mnie popieranie LGBT nie jest żadnym argumentem za wyrzucaniem człowieka z pracy - pisze Cugowski.

przeczytaj cały artykuł

Bawarczyk

Do sekty w Polsce - pare mysli obecnego papieza:
*

"Franciszek zaznaczył, że chrześcijanie powinni prosić nie tylko o wybaczenie osoby homoseksualne, "tak jak mówił kardynał «marksista», ale również ubogich, kobiety wyzyskiwane, muszą przeprosić za to, że błogosławili wiele broni, że nie towarzyszyli wielu rodzinom".

*
Przypomniał, że gdy był dzieckiem nie było wolno wchodzić do domu ludzi rozwiedzionych, żyjących w nowym związku. Zauważył, że kultura się zmieniła, ale jako chrześcijanie, musimy prosić o przebaczenie. W tym kontekście przypomniał sytuacje, gdy ksiądz jest panem a nie ojcem, gdy beszta ludzi, a nie bierze w objęcia i przebacza. Papież zauważył jednocześnie, że jest wielu świętych księży kapelanów w szpitalach i więzieniach, chociaż tego nie widać, bo świętość jest skromna. "

*
Wypowiedz w samolocie Franciszka lecacego z Erywania do Rzymu w 2016 roku.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
simon68

Fajnie , ze aktywista LGBT cyuje Papieza :}Szkoda tylko ,ze na paradach pofanuje sie wartosci chrzescijanskie! Gdyby nie tolerancja , to nawet nie chce sobie wyobrazac jak skonczyly by sie te parady .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Xing Zao Chan

Nic się Simon nie martw wkrótce ten szatański twór próżności, świątynia wszelkich zboczeń i nadużyć złotem cieknąca. Siedlisko zacofania i walki o władzę nad maluczkimi tj. Kościół katolicki upadnie już tam tylko stare baby chodzą wystarczy poczekać nadchodzi Nowy Porządek:))))) Chwała Bogu może doczekam:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
simon68

Właśnie ja się boje i starych i nowych porządków :))) Wolę sam swoj bałagan ogarniać :)))Kiedyś był Wielki Brat teraz jest Dobra Siostra tylko my jakieś takie sieroty :)))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
simon68

Jednej rzeczy nie rozumiem .Dlaczego łączy się wiarę z tolerancja .Ja jestem nie wierzący a też nie popieram LGBT .A problemy kościoła to niech rozwiązują parafianie , chyba oni mają największy wpływ na zachowanie księży .Co do Fredki .To chyba w tak laickim kraju jak Szwecja ,też co jest nie tak z tolerancja .Jeśli dość znany sportowiec musi ogłaszać ,że jest dumny z kuzyna homoseksualisty .Wydawało mi się ,że tam to jest już standard i nie trzeba robić jakiś manifestów.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.