Wątek dotyczący artykułu

Marek Bobakowski: Liga Narodów dowiodła, że Polska to eldorado (komentarz)

Wygrane w fazie grupowej Final Six Ligi Narodów (z Brazylią i Iranem) pokazują, że Biało-Czerwoni zdominowali siatkówkę. Podobnie jak w przeszłości zrobili to "Canarinhos" pod wodzą Bruno Rezende.

przeczytaj cały artykuł


Piotr Piotrowski

"Niemiłosiernie lejemy Brazylijczyków i Irańczyków " hehe , autora tekstu poniosło , zaraz się okaże , że kadrą B jesteśmy wstanie wygrać olimpiadę . Spokojnie panowie nikogo nie lejemy z Brazylią wygraliśmy ledwo , a tylko przez element zaskoczenia . Nie mają nas rozpracowanych , bo Komenda na rozegraniu zagrał raptem kilka spotkać w kadrze . Brazylia grała całą ligę światową najmocniejszym składem , zresztą Iran też . Tych co nie było w składzie brazyli leczyli kontuzje i dopiero wracają do składu . My całą ligę rotowaliśmy składem gramy bardziej na świeżości , mamy wypoczętych zawodników . Nie umniejszam faktu wygrania tych spotkań , cieszę się jak każdy kibic ze zwycięstw , ale nie popadajmy w szaleństwo . Mamy szeroką kadrę i super , zasługa trenera Heynena , że w końcu ktoś przmyślał i przestał "zajeżdżać " najlepszych zawodników .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
panda25

Dużo rozsądku i rozwagi w tym głosie. Sytuacja kadrowa jest naprawdę dobra, jednak inne drużyny to nie "ogóry", które się nie rozwijają i czekają, jak Polska to zrobi :-)
I wcale nie z spokojem (choć z optymizmem) patrzę na nadchodzące ważne mecze.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Grieg

"zaraz się okaże, że kadrą B jesteśmy wstanie wygrać olimpiadę"


Właściwie to igrzyska, bo olimpiada trwa cały czas od zgaśnięcia jednego znicza do zapalenia drugiego ;).

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
grolo

Dęcie w trąby, emfaza i ekstaza Bobakowskiego (Marka) są nieuprawnione. Podobnie jak porównania sukcesów reprezentacji polskiej z tą prowadzoną przez Bernardo (Rezende).
Po pierwsze "Bernardinho" dał brazylijskiej reprezentacji 15 lat sukcesów non stop . PIĘTNAŚCIE lat i NON STOP ... Osiem złotych medali Ligi Światowej. Dwa złota olimpijskie (plus 2 srebrne). Trzy złota MŚ (to jedno srebro, w 2014 w Polsce było odebrane jak porażka i przyczyniło się do zakończenia jego kariery jako coacha "canarinhos"). Puchary Wielkich Mistrzów (wszystkie, jakie były za jego kadencji). To się nazywa DOMINACJA..
Nam Polakom udało się obronić tytuł mistrzów świata - ale między nimi były czarne dziury i zwalniania trenerów. Po zwycięskim MŚ 2018 udało nam się awansować do Final Six Ligi Narodów 2019 - ale z trudem (to nerwowe liczenie punktów do ostatniej chwili!) a sam turniej jeszcze się nie skończył...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.