Wątek dotyczący artykułu

Żużel. W Zielonej Górze ma być jak w Lesznie. Falubaz mocno inwestuje w młodzież

Stelmet Falubaz będzie jak Fogo Unia? W Zielonej Górze mocno w to wierzą. Chodzi o szkolenie młodzieży, na którym w Winnym Grodzie nie oszczędzają.

przeczytaj cały artykuł

Komentarz usunięty
jotefiks

Wszystko po trochę. Ale najważniejsze to mieć kogo szlifować. Z goowna bata nie ukręcisz. Nawet Romek ma w tym temacie zadyszkę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
jotefiks

A co mnie 250? Zresztą młody paluch wyglądał przy nim jak ferrari przy maluchu. A Pludra? Niczym mi nie zaimponował. W jego wieku Kubera wygrywał biegi w finale DMP. A on ma problemy z wygrywaniem biegów w dmpj.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Henryk

Ano ma Pan Romek ikrę a jako Wielkopolanin przyzwyczajony jest do sumiennej ciężkiej "tyry", co wpaja i swoim Wychowankom. Musiało to zaowocować świetnymi rezultatami czego Unii Leszno nie należy zazdrościć a podziwiać i naśladować. Pana Romka pozdrawiam bo niejednokrotnie miałem okazję widzieć na W69 Jego jazdę .

| Odpowiedz
blokuj
Saddam

Z tego, co wiem i co mówią "kuluary" to faktycznie nie ma zmiłuj. Jak byś się nie nazywał, ile kasy twój tata by nie miał, zawsze na początku sprzątasz warsztat i nosisz skrzynki klubowego mechanika.

| Odpowiedz
blokuj
Henryk

Dobrze to ująłeś,bo zawsze trzeba zaczynać od pokory i szacunku dla mądrzejszych a pracowitość Wielkopolan nikomu nie zaszkodziła i to nie tylko w żużlu, oto chyba clou programu na sukcesy wychowanków Pana Romana Jankowskiego, pozdrawiam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.