Dyskusja

Finał DMŚJ w Manchesterze
12 lipca 2019, 20:00

0 : 0
Relacja

Bezwzględny

Duny mają zawodników objeżdżonych w różnych ligach, a Brytole? Kemp? Bickley? Dla mnie byłoby niespodzianką, gdyby srebro wywalczyli... Tak jak napisałem wcześniej.. system eliminacji wykluczył Łotyszy, a oni by tutaj prawdopodobnie srebro wywaliczyli..

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Bezwzględny

Byłoby wyrównanie, gdybyśmy powołali drugą czwórkę.. nie wiem kogo.. Rolnicki, Miśkowiak, Gruchalski, Liszka, Wiktor jr, Turowski.... mamy obecnie przepaść w szkoleniu... narzekamy na nasze, ale tam jest jeszcze gorzej.

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Bezwzględny

To temat na inną bajkę, ale coś niecoś ostatnio rąbka uchyla Tomek.. sprzęt, sprzęt i sprzęt. Na tym poziomie tylko sprzęt. Pamiętasz jak Tony i Mirek byli w jednym teamie jakoś dawno temu i się zrobiła zawierucha, bo Mirek oskarżył Tonego, że mu silnik ukradł? :) Myślisz, że Tai i Jason mają jakieś nadprzyrodzone umiejętności odczytywania toru i dostosowywania silników? :) A pamiętasz jaki kosmiczny sprzęt miał Tony? :)

| Odpowiedz
blokuj
tyskie

Ostatnio Milik jechal na sprzecie Taja. Jechal o niebo lepiej ale nie tak dobrze jak Tai. Tak samo na moim podworku, gdyby Buczkowski dostal sprzet Artioma to tez by slabiej pojechal niz Artiom. 70% sprzet a 30% zawodnik :) Krzychu na poczatku sezonu jechal dobrze a teraz jedzie jakby mial +50kg nadwagi.

| Odpowiedz
blokuj
Bezwzględny

A ja pamiętam, jak kiedyś jakoś 1997-98 Adams na lidze w jednym z biegów jechał na sprzęcie Pawła Jądera i na luzie 3 pkt przywiózł ;) Czyli zawodnik przede wszystkim. Ale jednocześnie mam wrażenie, że gdzieś tak macki FIMu sięgają tak daleko, że dbają, żeby żużel w UK się odradzał poprzez zwycięstwa w ważnych imprezach.. i sam wiem, że idę szeroko, ale w ostatnich latach często było tak, że Tai nie miał prawa być aż tak szybki... aż tak zrywać z wyjścia.. aż takiego przyspieszenia dostawać na 3/4 prostej.... ale z drugiej strony mechanikiem nie jestem...

| Odpowiedz
blokuj
Bezwzględny

Hah kolego, sporo się zmieniło przez te 20 lat. Teraz sprzęt jest ważniejszy od zawodnika, a przykład podałem właśnie dlatego, że wtedy bardziej liczył się zawodnik. Sprzęt oczywiście też był szalenie istotny, zresztą od połowy lat 70tych był, ale teraz doszło to granic, do punktu, w którym talent ma niewielkie znaczenie.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.