Wątek dotyczący artykułu

Uniwersjada 2019. Gorąco pod siatką po meczu! Paweł Woicki rozdzielał Polaków i Rosjan (wideo)

Reprezentacja Polski pokonała w półfinale Uniwersjady Rosję 3:2. W końcówce nie brakowało kontrowersji, więc po zakończeniu spotkania zagotowało się pod siatką.

przeczytaj cały artykuł


SlavicPride

Patrzcie klowny z Wiejskiej co narobiliście! Tak, to Wasza wina! Później taki odmóżdżony telewizją reżimową sportowiec, miesza ze sportem waszą durną USraelską politykę!!! Najpierw incydenty z Iranem, a teraz z Rosją! Co? Przypadek?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|14)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
kibiCK

Daruj sobie te panslawistyczne dyrdymały. Panslawizm to ruch polityczny zapoczątkowany w XIX wieku kiedy Polska była jeszcze pod zaborami. Ruch ten zakładał zjednoczenie wszystkich krajów i narodów słowiańskich. Nie byłoby w tym nic złego gdyby nie to że rządy miała sprawować Moskwa, stolicą miała być Moskwa, ruska kultura i władza miały dominować. Polacy praktycznie od początku odrzucali te idee (nie chcieli dać się zdominować przez Rosję) i dlatego byli uznawani przez Moskali i rusofili za "zdrajców słowiańszczyzny" i nie byli zapraszani na wszechsłowiańskie kongresy i spotkania. Polacy zawsze podkreślali swoje przywiązanie do niezależności, niepodległości i suwerenności swojego kraju i narodu. W czasach komuny sowieci rzecz jasna promowali idee panslawizmu bo było im na rękę żeby jak najwięcej mówiło się o "zjednoczeniu" Słowian oczywiście pod batutą Moskwy. Stąd właśnie w naszym kraju można jeszcze usłyszeć i przeczytać takie teksty jak Twoje.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.