Dyskusja

Krzysztof Cegielski: Wdowa po Jędrzejaku dotąd nie dostała zaległych pieniędzy ze Stali Rzeszów

Krzysztof Cegielski o Stali Rzeszów, która została wyrzucona z ligi za długi i dotąd nie rozliczyła się z rodziną tragicznie zmarłego Tomasza Jędrzejaka.

obejrzyj wideo

Komentarz usunięty
elgato

A ja ani złamanego grosza bym nie wpłacił nawet gdyby ta zbiórka ruszyła...
Ani na wdowę, ani na Golloba, Gomólskiego czy innego Bjerre.
Szlag mnie trafia gdy uzmysłowiam sobie że wszyscy wyżej wymienieni dysponują pieniędzmi, których zrzutkowicze nigdy w życiu na oczy nie zobaczą. Każdy z w/w jest zabezpieczony finansowo na niejedną bańkę, chyba ze jest nałogowym hazardzista przepuszczającym wszystko każdej soboty w kasynie.
I co? I mam zrzucać się na punkt dla Bjerre bo Holder go wyrolował.
Na Golloba, któremu odebrało zdrowie jak wielu innym, tylko Ci inni nie śmierdzą groszem i nie maja głośnego nazwiska wiec nikt z Was nawet się nie zająknie.
Wdowa po Jędrzejaku raczej z głodu nie umiera - pracuje + to co zostało po mężu. (a raczej 2,20zl to nie jest) da jej godziwe życie. Nie rozumiem rez dlaczego Cegła ma latać za Jej sprawami, a my zrzucać się na wierzytelności ( o co sama zainteresowana zresztą i na szczęście nie prosi) .
O Gomólskim nie warto wspominać, bo jego crowd fundung był żenujący.

Do cholery jasnej i ja mam zrzucać się na milionerów bo ktoś im faktury nie opłacił, której w ogólnym rozrachunku nawet by nie zauważyli?
Są tu ludzkie tragedie- to przykre... Ake Ci ludzie mogliby tyłki banknotami podcierać wiec kulturalnie mowie nie. Chętnie pomogę- tym którzy naprawdę tego potrzebują, a nie tym którzy mają, lecz ze względu na głosne nazwisko wszyscy chcą pomagać.
Pozdrawiam z Leszna

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (19|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
NaturalBornLeader

Dokładnie. Pomoc powinno się zaczynać nie od tych najsławniejszych, ktorzy mieli czas sie dorobić, tylko od tych, którzy byli najniżej w hierarchi zuzlowej rodziny np.Kamil Cieślar, Andrzej Szymański itd.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
mari

Wiele razy pisałem w podobnym tonie. Bogatych wspieram dobrym słowem, biednych drobnym datkiem. Pozdrawiam

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
fancio34

Co do wdowy to pier......lisz głupoty . Bo skoro ty byś pracował a dzień przed wypłatą zginął to co twoja żona miałaby nie dostać po tobie wypłaty ? oni dostają kontrakty i to były jego pieniądze . Wiesz ile kosztuje żużel w dzisiejszych czasach ? Jedrzejaka żona powinna dostać zaległe pieniądze po Tomku i tyle .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
krecik start

Mnie tego typu akcje nie rażą ani trochę. Osobiście podobnie jak i Ty nie mam zamiaru sponsorować np. Gomólskiego ale jak ktoś na zasadzie dobrowolności chce kupić mu oponę to co mnie to obchodzi. Jego pieniądze, jego sprawa co z nimi zrobi.

| Odpowiedz
blokuj
to ja Leclerc

Nie chcesz nie dajesz , proste. Mówisz o "gwiazdach" , które mają kasę a same nie dają wcale lub mało ale namawiają innych.. COŚ w tym jest ale nawet nie zdajesz sobie sprawy ilu ludzi prosi "takie osoby" o pomoc.
Każdy ma swoją własną wolę i daje kasę na coś lub nie. Daje tyle ile uważa

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.