Wątek dotyczący artykułu

Czapka Kadyrowa dla dwudziestoczterolatków. Czy Zmarzlik przedłuży serię?

W najbliższą niedzielę odbędzie się kolejny finał IMP na żużlu. Jednym z głównych faworytów do zwycięstwa w Lesznie jest Bartosz Zmarzlik. Wychowankowi Stali Gorzów nie było jeszcze dane przywdziać czapki Kadyrowa.

przeczytaj cały artykuł

titanic

Od wielu lat podróżuje na finały IMP i obserwuję problem jaki bez wątpienia ma Bartosz Zmarzlik. Jest to zawodnik wybitny,ale myślę że trochę za mocno gwiazdorzy i gołym okiem widać jak inni zawodnicy robią wszystko aby Zmarzlik nie wygrał.Od 2015 roku jest to kapitalna walka między Kołodziejem a Zmarzlikiem i tak rywalizują w półfinałach lub finałach że wygrywają inni.Chciałbym aby czwarty tytuł zdobył najbardziej widowiskowo jadący Janek Kołodziej.Kibicuje także Piotrowi Protasiewiczowi( 1999 mistrz,to by był wyczyn po 20 latach zdobyć IMP) oraz teoretycznie najsłabszemu Cyferowi .Będzie super ściganie.Niech wygra najlepszy!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Gekon

Z tym "gwiazdorzeniem" to trochę przesadziłeś i mógłbyś zjeść snickersa;) no ale poważniej pisząc to u Bartka bardziej wg mnie pokutuje chęć zdobywania trójek w każdym biegu. Owszem to sens tej dyscypliny aby wygrywać, jednak w zawodach często lepiej dowieźć 2pkt na spokojnie niż wdać się w walkę o 3 i stracić pozycję spadając na trzecie miejsce. Wczoraj pojechał fajne zawody bo przywoził ważne punkty a nie tylko zwycięstwa. Chyba właśnie w 2015 Janowski tak jechał cały turniej IMP że dwujki zbierał, dostał się do finału i wygrał. Można. Poza tym może i dobrze, że Bartek jeszcze nie wygrał IMP nie mówiąc o IMŚ i ma właśnie pokorę w sobie, pracuje aby być najlepszym, nie zwariował bo jest "naj" i właśnie nie gwiazdorzy. Nie wiem czy on jest faworytem, ja bym mu presji nie dokładał. Wygra to fajnie, nie- to psy będą ujadały. Mnie jako kibica bardziej interesuje, żeby się nie połamał bo ważniejsze dla mnie są wyniki drużyny a nie to czy zdobędzie jakiś indywidualny tytuł. Cyferowi też będę kibicować i może będzie czarnym koniem zawodów:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.