Dyskusja

Piast Gliwice Lechia Gdańsk

Piast Gliwice - Lechia Gdańsk
13 lipca 2019, 20:30

1 : 3
Relacja

zadziwiony

Kochani, nie róbcie z tego BATE jakiegoś giganta. Jak czytam te wszystkie "artykuły" i Wasze komentarze, to mógłbym pomyśleć, że układ jest taki: Barcelona, Real, Liverpool, BATE, Juventus, MC. Przecież to zwykli przeciętniacy, do ogrania przez przeciętniaków

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika
zadziwiony

W pierwszym meczu nie pokazali niczego, co mogłoby Piasta przerazić.
Pasy zagrały nie wiem co, a Legia nie zagrała w ogóle nic (widziałem tylko skrót)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
zadziwiony

Właśnie. Pisałem już przy jakiejś okazji, że na Gibraltarze mogą nie czytać polskich gazet i nie mają być może pojęcia z jaką potęgą przyszło im się mierzyć ;)
Obojętnie z kim się gra, trzeba grać, a nie przeglądać statystyki i historię. Od historii mogliby być "dziennikarze" SF, ale oni zamiast porządnego artykułu o przeciwnikach naszych zespołów, wola wypisywać głupoty pod zbiorczą nazwą "felietonów" :((

| Odpowiedz
blokuj
zadziwiony

Właśnie! O tym mówię. Trzeba grac i tyle :)
Mam nadzieję, że w następnej rundzie zobaczę całą trójkę, Legia i Pasy też lepiej wylosować nie mogły

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
gmk38

Bate często dostawalo sie na farcie do Europejskich pucharów podobnie jak dinamo Z
A POLSKIE kluby zawsze mialy pod górkę
No moze raz nam sie dobrze ulozylo
I to jeden klub Legia
... a co przez tyle lat miała Wisła ..
Masakra
To az trochę dziwne
miedzy innymi to nasza ekstraklasa lezy tam gdzie lezy

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.