Wątek dotyczący artykułu

Tenis. Wimbledon 2019: byli mistrzowie prognozują finał. "Novak Djoković jest wyraźnym faworytem"

W finale Wimbledonu 2019 Novak Djoković zmierzy się z Rogerem Federerem. Zdaniem Johna McEnroe'a i Matsa Wilandera, byłych mistrzów tenisa, faworytem niedzielnego meczu jest Serb.

przeczytaj cały artykuł

KillRogerHaters

Małe szanse, dobrze panowie wypunktowali atuty jednych i drugich. Ja dodam tylko od siebie że ten 38 letni Federer nie wytrzyma naporu tego killera fizycznego jakim jest serbski gwiazdorzyna. Będzie co ma być, ale faktycznie trudno się nie zgodzić z tym że faworytem jest ND. Jedyną szansą jaką widzę dla RF to właśnie gra na ryzyku i po prostu trafianie. No ale jak zaślepi go wizja 2 ostatnich finałów to pewnie 70% takich ryzykownych zagrań będzie w siate albo za linią końcową.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Magical_Passionate

Fed lubi taką sytuację ,gdy nie jest faworytem.Jak będzie luz w jego grze i precyzja,to może nawet triumfować.Mam nadzieję,że Rodż w miarę dobrze zregenerował się pod względem fizycznym,bo jednak ten mecz z Rafą kosztował go sporo wysiłku,a wiadomo,ze Djokovic to tytan fizyczności...No zobaczymy,Fed po raz kolejny dotarł do finału i zagra o tytuł co już samo w sobie jest niesamowite.Być może, to ostatni wielkoszlemowy finał Federera,a na pewno jeden z ostatnich.Ja już myślałem,że ten z 2018 roku w Australii będzie tym ostatnim,a jednak Fed znowu zaskoczył;Brawo

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
diatlow

Młode pokolenie tenisistów jest po prostu słabe,wydawało się że Zverev czy Tsitsipas mogą w końcu zdetronizować wielką trójkę,ale teraz zaczynam w to znowu wątpić...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Magical_Passionate

Dokładnie;już niemal wszyscy o tym mówią,także wielu tenisowych ekspertów.Skoro ;dziadki,bo tak można nazwać Djokovic i Rafę oraz dinozaur Fed wciąż dochodzą do finałów ,to z tym całym atp jest coś nie tak i to bardzo.Chociaż akurat Tsitsipas,to bardzo ambitny i utalentowany zawodnik i on będzie coraz częściej wygrywał z wielka trójką.Jednak ktoś musi przyjść w sukurs,bo sam wszystkich nie pokona w jednym turnieju..może w końcu to całe Next gen odpali i ktoś dołączy do Greka,bo to już naprawdę robi się nudne.Potrzeba po prostu powiewu świeżości.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
diatlow

To że 38 letni pradziadek Federer dochodzi do finału turnieju wielkoszlemowego jest w mojej opinii bolesnym policzkiem dla młodego pokolenia

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.