Wątek dotyczący artykułu

W ZPRP ręka rękę myje. "Szkolenie młodzieży jest w tym najmniej ważne"

Kumoterstwo i niegospodarność. Były reprezentant Polski Marek Panas zarzuca Związkowi Piłki Ręcznej, że tak naprawdę nie zależy mu na szkoleniu nowych talentów. Jako przykład podaje działalność Szkół Mistrzostwa Sportowego.

przeczytaj cały artykuł


jotwu

Piłka ręczna leży,nożna jest na dnie,hokej nie istnieje,narciarstwo alpejskie pod mułem,biatlon i biegi narciarskie obraz nędzy i rozpaczy.Trener kolarzy gwałcicielem.Ale szefowie tych związków mają się dobrze.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (9|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
alonso

Na układy nie ma rady! Wujka czy tatę odwołają? Sitwa zżera ten kraj wszędzie stąd wszędzie jest generalnie syf. Ten przykład idzie z samej góry. Wszyscy to robią i będą robić bo tak można ustawić rodzinę czy znajomych. Od komuny ten wzorzec się kształtuje i nikt nigdy tego nie zmieni. Od urzędów , samorządów, spółki skarbu państwa po sport. Nepotyzm , kolesiostwo, układy. Nigdy i w niczym nie będziemy potęgą. Poza pijaństwem i złodziejstwem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.