Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Wiemy o co chodzi prezydentowi Leszna. Przy okrągłym stole ma być rozmowa o harmonogramie

Prezydent Leszna chce dyskusji z Ekstraligą Żużlową o zmianach w infrastrukturze stadionowej i okrągłego stołu. Władzom EŻ zachowanie prezydenta raczej się nie podoba. W ratuszu w Lesznie tłumaczą, że Łukasz Borowiak ma czyste intencje.

przeczytaj cały artykuł


dkfranek

Płacz w Lesznie jest żałosny. W Grudziądzu buduje się skład na jaki pozwala budżet. Modernizuje się stadion w miarę posiadanych środków, oraz buduje skład. W Grudziądzu nie ma wielkich pieniędzy na dodatkowe wzmocnienia, ale wytyczne E Ligi realizuje się bez marudzenia. Dlatego dziwi, a za razem śmieszy utyskiwanie Leszczynian na koszty modernizacji. Jeśli brakuje na modernizacje, może niech "sprzedadzą" jakiegoś juniora np do bogatego Lublina i wszyscy będą zadowoleni.. Będzie kasa na modernizację i sprawa załatwiona. Oczywiście można "mieć marchęwkę i zjeść marchewkę", ale trzeba mieć dwie marchewki. Jeśli Leszno nie stać na obie marchewki, to z jednej musi zrezygnować. To takie proste..

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.