Wątek dotyczący artykułu

F1: Grand Prix Wielkiej Brytanii. Robert Kubica nie chce zwariować. Oczekuje poprawek od Williamsa

- Trzeba zmienić pewne rzeczy, bo zwariujemy - powiedział Robert Kubica po Grand Prix Wielkiej Brytanii. Polak zwrócił uwagę na to, że po raz kolejny zachowanie samochodu Williamsa potrafiło się zmieniać z okrążenia na okrążenie.

przeczytaj cały artykuł

jony76

Ciebie to naprawdę lubię.........bo zawsze jak mi coś nie wyjdzie przypomina mi się twój stary, jemu to dopiero nie wyszło :-)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (12|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
jarodnb orzel

Ludzie to naprawdę potrafią mieć poodklejane w głowie.Np. ten na dole pod każdym i to każdym artykule o Kubicy dodaję komentarz,że nikogo nie interesuję ten temat.Szkoda by mi było czasu,chociaz patrząc na jego aktywność jego raczej nie jest cenny.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
A my swoje

Dziękuję bardzo. Nie każdy może mieć starego. Zwłaszcza, gdy pochodzi się z "okna życia". Reasumując, gdy z kolei ja czytam ciebie, jawi mi się obraz zużytej prezerwatywy ciąganej przez kury po podwórku. To by było na tyle z mojej strony. A widzę, że mój stary, to chyba bardzo często Ci się przypomina?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|6)
blokuj
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.