Wątek dotyczący artykułu

Żużel. IMP Leszno: Kołodziej mistrzem Polski po raz czwarty! Drugi Zmarzlik, a trzeci Janowski (relacja)

Bartosz Zmarzlik jak strzała przebrnął przez fazę zasadniczą i nie stracił ani punktu. W finale jednak pewnie pokonał go Janusz Kołodziej, który zdobywa tytuł po raz czwarty po sześciu latach przerwy. Trzeci Maciej Janowski, a czwarty Piotr Pawlicki.

przeczytaj cały artykuł

SpartyFan

Jak ktoś tu już wcześniej wspomniał w zawodach jednodniowych zwycięzcą powinien zostać zawodnik, który ma najwięcej punktów, a nie ten, który wygrał ostatni bieg.
Jak dla mnie zwycięzcą jest Bartek. Moje gratulacje!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Lukaz

Każdy przed zawodami wie jaki jest regulamin Nic nie jest zmieniane w trakcie gry Mistrzem Polski jest Janusz Kołodziej

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
sajok

Bartek "pocieszy" się złotem w SGP ;) Szkoda mi trochę Maksia, szczególnie przy tym 0 gdy go trochę Patryk szturchnął po starcie, byłby może w barażu. A co do formuły zawodów powinno być jak mówisz.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Piter ZG

Bartek przynajmniej byl na podium ,a Patryk tez wygrał rundę zasadniczą IMP Tarnów (chyba 2015 )i w Finale był czwarty. Taka formula zawodów jest do bani!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
global DJs

Bartek powinien mieć już 3 tytuł IMP. Nie ma bo IMP to farsa gdzie nie wygrywa najlepszy tylko ten kto przypadkowo wygra ostatni bieg.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|2)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.