Wątek dotyczący artykułu

Żużel. IMP Leszno: Kołodziej mistrzem Polski po raz czwarty! Drugi Zmarzlik, a trzeci Janowski (relacja)

Bartosz Zmarzlik jak strzała przebrnął przez fazę zasadniczą i nie stracił ani punktu. W finale jednak pewnie pokonał go Janusz Kołodziej, który zdobywa tytuł po raz czwarty po sześciu latach przerwy. Trzeci Maciej Janowski, a czwarty Piotr Pawlicki.

przeczytaj cały artykuł

global DJs

Zmarzlik jest od lat najlepszym polskim żużlowcem to jego 3 tytuł IMP po 2015 i 2018. Najlepszy zawodnik tych finałów. Kibiców bardziej cieszy porażka Zmarzlika niż wycięstwo Kołodzieja tak jak przed rokiem większe brawa po wykluczeniu Zmarzlika niż po tytule wychowanka Unii Pawlickiego. To pokazuje kto w tym kraju jest najlepszy. Miara twojego sukcesu jest miara nienawiści kibiców.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
global DJs

Tak bo on zdobył to uczciwie. Janowski,Kołodziej i Pawlicki to przypadkowi IMP. Dlatego jak ci pisałem IMP to farsa i nic nie znaczący obecnie turniej gdyż w 99% nie wygrywa go najlepszy zawodnik.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|5)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
mrfreeze

Formuła turnieju jest taka a nie inna. Zawodnicy Ci zdobyli mistrzostwo zgodnie z panującymi zasadami i są pełnoprawnymi posiadaczami tego tytułu.

| Odpowiedz
blokuj
global DJs

Formuła ta pokazuje,że są to mistrzowie ale przypadkowi. Żaden z nich nie był najlepszym zawodnikiem IMP 2015,2018 i 2019. Tak jak powiedziałem IMP to farsa o czym świadczy 9 tys. ludzi na trybunach. Już nikt prawie tego nie chce oglądać. W latach 80-tych,90-tych czy początku tego wieku było IMP czyli 20 biegów i wygra najlepszy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|5)
blokuj
global DJs

Myśl tak dalej a za 10 lat ten turniej będzie oglądało 5 tys. w porywach. Bo po co wydawać kasę na zawody które wygrywa się 1 biegiem. W latach 90-tych na Smoku byłoby około 20 tys.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Komentarz usunięty
Lukaz

Regulamin i zasady są jasne od kilku lat Komu się nie podoba niech nie startuje w eliminacjach i problem z glowy

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
LeVV L-no

GP tez? czy będziesz sie bronił ze tam jest wiele rund? Jesli by gwiazdeczka nie machała raczkami i przywiózł by 0 to tez bys tak prawił? wątpię.
Prawda jest taka, ze bartus sobie grabi i to zdrowo, dlatego te gwizdy i myślę ze przez najbliższe lata tak zostanie.

| Odpowiedz
blokuj
katnus

no właśnie sam sobie zaprzeczasz, bo formuła GP jest o wiele bardziej sprawiedliwa własnie przez to że jest tam wiele rund.....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Janusz Złoty

dokladnie i wygrywa nie ten co najwiecej stanal na 1 miejscu w gp tylko zdobyl najwiecej pkt.Ale za nim polacy dojda do takiego pomyslu to torche czasu uplynnie

| Odpowiedz
blokuj
katnus

ale ja się nie spieram tylko na twoich słowach udowadniam ci że cykl GP czy liga jest o wiele sprawiedliwsza niż formuła IMP gdzie decyduje jeden dzień.....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
LeVV L-no

a gdzie ja napisałem ze ta formula jest sprawiedliwa?
PO jest tak samo sprawiedliwe jak IMP, ale mamy tak a nie inne zasady, wiec albo do nich równasz, albo...

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
Komentarz usunięty
global DJs

Najlepsze jest to,że ci co na niego gwizdali bedą go na rękach nosić jakby w Unii kontrakt podpisał. Krytykuje się tylko najlepszych tak było z Gollobem,Małyszem,Stochem,Lewandowskim czy Kowalczyk.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Tommy DeVito

Bingo! Bo to polska zazdrość i zawiść, ludzie z miodem w uszach którzy nic w życiu nie osiągnęli a jak ktoś ma lepiej to jest zły i niedobry, jakich ma ta Polska lokatorów :/

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
LeVV L-no

Nie kolego (nie obrażaj sie za "kolege"bo nie taktuje Cie jako przeciwnika itp.) Ja najzwyczajniej nie lubie cwaniakow, a za takiego mam bartusia. Machanie reka do sedziego bo nie bylo dla niego miejsca jest delikatnie mowiac zalosne.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
obserwator SE

Co zdanie to większa głupota. Na czym więc polega uczciwość w zdobywaniu IMP? Czterokrotny IMP Kołodziej, to typowy przykład przypadkowego mistrza. No i finalnie, nic nie znaczące zawody o tytuł IMP - w oczach kibica z GW nie znaczące dlatego, że nie wygrał go zawodnik z GW. Żenada.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (8|0)
blokuj
global DJs

Chodzi mi o to,że ten jego tytuł jest przypadkowy. Pozostałe 3 już nie choć ten w Tarnowie 2013 wątpliwy gdyż powinien być bieg dodatkowy z Dudkiem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
obserwator SE

Nie ma w tych tytułach żadnej przypadkowości. Taka jest specyfika zawodów jednodniowych. Z samej formuły zawodów można być bardziej lub mniej zadowolonym, bo w skrajnych przypadkach zawodnik, który wygra rundę zasadniczą, może nawet od 17 biegu przez cztery kolejne do finału nie jechać, co z kolei może przełożyć się brak wyczucia zmian na torze. Ale z takimi problemami zawodnicy zmagają się na co dzień w meczach ligowych i turniejach indywidualnych. I akurat w dzisiejszym turnieju to nie miało żadnego znaczenia, że Zmarzlik miał przerwę od 18 biegu, gdyż dobrze wystartował i był dobrze przełożony, co pokazał pierwszy łuk, jednak Kołodziej był po prostu w tej fazie zawodów od niego szybszy.

| Odpowiedz
blokuj
ZXV

Ale to jest prawda.Widac,że ta porazka Zmarzlika bardziej cieszy kibiców jak zwycięstwo Kołodzieja.To juz jest chore..

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|1)
blokuj
mrfreeze

Raczej część kibiców nie potrafi przełknąć goryczy porażki i dorabiają teorię jakoby Koldi nie jest godzien nosić miana IMP.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Artt

Slabiakiem ?:)))matko ide sobie :)))Janek od 8 seznow nie wypadl z top 15 eligi.....a w karierze to chyba ze dwa razy w ogole wypadl z top 15 :)

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
mrfreeze

No i co z tego? O czym ty piszesz? Dzisiaj był finał IMP i Koldi pozamiatał wszystkich po raz czwarty. Koniec. Zmarzlikowi na nic te statystyki dzisiaj sie nie przydały.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
ZXV

To kim był dzisiaj Patryk..Dramat jego jazda jest..Ty kolego ciagle o Bartku piszesz.Wiecej niz o Dudku który jezdzi dla Zielonej...Wiem,ze Bartek wywołuje skrajne emocje ale bez przesady.Co wy byscie robili gdyby nie ten bartek.On syfóm nabija
interes najbardziej poczytny i komentowany zawodnik xD Wicemistrz Polski wygrana IMME swietny weekend F-16

| Odpowiedz
blokuj
mrfreeze

No i brawo dla niego. Przyjmij dzisiejszy srebrny medal na klate i nie wymyślaj historii o gxxxwnianym turnieju i niesprawiedliwosci. Za rok może on zgarnie złoto w stylu Koldiego nie mając kompletu punktów.

| Odpowiedz
blokuj
-MARECZEK-

Tak? To pokaz mi te statystyki. Bo ja pamietam jak u siebie w Gorzowie psim swedem wszedl z 6 miejsca do biegu barazowego o final. Pamietam tez jego 9 pkt w ZG. A takze jego 6 miejsce w lesznie 2016.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.