Wątek dotyczący artykułu

Final Six Ligi Narodów. Vital Heynen uzgodnił wyjazd z zawodnikami i PZPS-em, ale... nie z prezesem związku

Zawodnicy i sztab wiedzieli o tym, że Vital Heynen wróci do Zakopanego po ewentualnej porażce w półfinale LN. Poinformowane zostały też dwie osoby z PZPS (menadżer kadry i szef pionu wyszkolenia), ale najwyraźniej nie Jacek Kasprzyk, prezes związku.

przeczytaj cały artykuł


Asser

Wykonał dobrą robotę ale to nie on rozdaje karty.Niech Vital nie uzurpuje sobie prawa do dyktatorstwa.Jego zwierzchnikiem jest prezes i to z nim powinien uzgadniać wszystkie ruchy.Rozumiem prezesa że poczuł się "olany".Po za tym niby nic a jednak moim zdaniem kapitan zawsze powinien być na okręcie!!!! Co takiego cholernie ważnego musi się dziać w Zakopanym że opuszcza się chłopaków dla niektórych w najważniejszym meczu życia >Nie mozna było zaczekać parę godzin? Nie,. to jest pokazywanie kto tu rządzi,Oby sie Vital nie przeliczył !!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|14)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Woj Rom

Na tonącym okręcie, a ten okręt prze pełną parą do przodu, a właściwie cała armada okrętów. Admirał poleciał dozorować kolejny okręt pod nazwą Eliminacje Olimpijskie.
On podbudowuje nie tylko zawodników, ale również kadrę trenerską, przecież zostawił Bednarukowi możliwość stanięcia w świetle jupiterów i odebranie medalu. Brawo Panie Selekcjonerze, jest Pan wielki.
A ty Asser czasami nie jesteś Kadziewiczem, który tak samo pieprzy w studiu Polsatu lub jakimś zausznikiem Kasprzyka?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (9|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Poot

No, no, no. Oby nie było odwrotnie. Prezes nie wiedział!? Słaby preses albo brak zaufania do prezesa przez członków reszty zarządu - skoro mu nie powiedzieli. Jak prezes będzie taka maruda to Vital może "spakować manatki" i może (nie musi) powiedzieć: ciao prezesiunio. Co wtedy? Na brak pracy nie będzie narzekał - prezes ze względu na brak trenera....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (13|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Tomasz Sznabel

Moim zdaniem prezes związku jest od kierowania instytucją, a nie od wchodzenia w buty pionu szkoleniowego. Sytuacja jest kuriozalna, bo to dzięki decyzjom Belga, które zbudowały naszych siatkarzy w tych wszystkich meczach, a trenerowi Bednarukowi pozwoliły na zyskanie większej pewności siebie, nieocenione doświadczenie i świetną przygodę, osiągnęliśmy taki sukces. Wydaje mi się, że jeśli prezes w takiej sytuacji pierze brudy publicznie, nawet jeśli z czymś się nie zgadza, to powinien zastanowić się czy na pewno nadaje się na tę funkcję.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.