Wątek dotyczący artykułu

Żużel. IMP Leszno. Zmarzlik musi poczekać kolejny rok. Może szybciej wygra w GP? (finał w pigułce)

Bartosz Zmarzlik szalał na torze w Lesznie. Wygrał pierwsze swoje pięć wyścigów, ale porażkę poniósł w tym najważniejszym. Czy najlepszy obecnie Polski żużlowiec szybciej dorobi się tytułu mistrza świata niż naszego kraju?

przeczytaj cały artykuł

spartunia

W tej pigułce zabrakło słowa o skandalicznym zachowaniu leszczyńskich kibiców. Szowinizm w najgorszym wydaniu, obiektywizmu za grosz. Żal było na to patrzeć. Drużynę może i mają mistrzowską, ale samym do mistrzostwa daleko. Dno, wstyd, kompromitacja.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (11|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
jaro1

Moim zdaniem jesteś w błędzie! Leszczyńscy kibice są idealni, kulturalni itp! To na pewno kibice I kierownictwo toruńskiego klubu tak się zachowywało!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Mr.Been

Widocznie czytają szowinistyczne komentarze rodem z Gorzowa,niedługo w całym kraju będą gwizdac na Zmarzlika i Stal taka prawda.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
gorzowianin z Mazowsza

Been, tak się nieraz zastanawiam, czemu boli Cię tak ten Gorzów. Jak pokazuje mój awatar pochodzę z Mazowsza. Po skończeniu szkoły pracowałem w Wałbrzychu, Świebodzicach, a następnie we Wrocławiu. Obecnie mieszkam w Gorzowie zaliczając po drodze inne miasta. Ja nie mam urazy do żadnego miasta ani jego mieszkańców. Szanuję kibiców rozumnych niezależnie skąd pochodzą i gdzie mieszkają.Skąd te twoje uprzedzenia.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Komentarz usunięty
gorzowianin z Mazowsza

Kibicom leszczyńskim trudna do przełknięcia była słaba jazda Piotrka Pawlickiego. Tylko on był widziany w roli mistrza. Wygrana Janusza Kołodzieja nie koiła ich smutków wszak, to zawodnik leszczyńskiej drużyny, jednak to najemnik z innego Klubu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Komentarz usunięty
Druit

jaka by nie była reakcja kibiców leszna to jest ich święte prawo do wyrażania swoich emocji to jest częsć widowiska , a nazywanie tych kibiców bydłem to chamstwo i brak obiektywizmu

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|1)
blokuj
undisputed

w sumie słowo kibice to pojęcie względne. W każdym razie mialem na myśli pseudo kibiców oraz tych co nie potrafią kibicować. Ci ludzie narażają życie dla kasy a później dla nas. Szkoda że taka ku...a tego nie docenia. Tylko potrafi krytykować osądzać, oczerniać bo sam niczego w życiu nie osiągnął, najlepiej założyć szalik na ryj i zgrywać nieśmiertelnego cwaniaka

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.