Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Plusy i minusy weekendu. Kołodzieja to i sam diabeł by nie zatrzymał. Czego Pawlicki szukał na trzecim polu?

Za nami weekend z finałami IMP, PGE IMME oraz inauguracją SEC. Największym wygranym Janusz Kołodziej, który w piątek, w PGE IMME jeździł bez głowy, a w niedzielę, w finale IMP, ścigał się niczym szatan.

przeczytaj cały artykuł

MarekSG

Dla mnie wygranym jest Bartek Zmarzlik jemu się ten tytuł należy był najlepszy ale kombinacje w regulaminie sprawiły że Bartek od kilku lat nie może zdobyć złota

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|6)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Audrey

Nie ma nic po więc. Tytułu IMP nie zdobył i pogódźcie się z tym. Może w końcu jak nie spierniczy decydującego wyścigu jak to często ma miejsce zdobędzie złoty medal, ale narazie musi obejść się ze smakiem. Nikt nie będzie zmieniał regulaminu pod Bartka. Już ktoś wcześniej powiedział „dla wszystkich regulamin jest równy”, po za tym sam Bartek wypowiedział się, że nie ma nic przeciwko tej formule.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
mrfreeze

Gdyby był najlepszy to regulamin byłby bez znaczenia. W czym jest problem? W wygraniu ostatniego biegu? To pestka dla takiego żużlowca.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
mariuszgb

Niby udajesz mądrego lecz......i tyle. Każdy dobrze wie że jednodniowe zawody rozgrywane systemem (GP) nie mają sensu. Jeden bieg wypacza wszystko.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
mrfreeze

Wypacza. Dobrze. Zasady są dobrze znane. Turniej się odbył. Medale rozdane. Jedziemy dalej. Ile jeszcze tego szlochania będziemy musieli znosić z waszej strony?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
mariuszgb

Szlochanie . Wiez że taki regulamin jest do doopy. Szlochanie było jak Dudi poległ. Nie mów że nie pamiętasz. Oj w tedy nie było cię na forum. To jest tylko i wyłącznie zrobione pod publikę i TV. Poto aby nikt nie opuszczał stadionu wcześniej i była oglądalność w TV lecz to mija się z celem. Jeden bieg i po krzyku. Mam nadzieję że zmienia ten durny regulamin który dotyczy tylko i wyłącznie jednodniowych zawodów

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
mrfreeze

Byłem, byłem doskonale pamiętam ten turniej. Przyjąłem to z godnością, bez dorabiania różnych dziwnych teorii o jakich czytamy od wczoraj z HITEM, że Gollob może Zmarzlikowi sznurować buty autorstwa użytkownika ZXV.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
mariuszgb

To teraz pomys racjonalnie czy kibic z Gorzowa mógł by napisać taki post odnośnie Tomka.? Qrwa nie dam sobie rękę obciąć że to jakiś podszywacz nie kibic Gorzowskiej Stali. Ty nie może nie pisałeś lecz inni tak.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
mariuszgb

Ostatnie GP w Lesznie byłem i wiem co kibice z Leszna krzyczeli na Tomka jak go za każdym razem wygwizydywali i wiadro szamba na niego wylewali. Myśl kolego

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.