Wątek dotyczący artykułu

Żużel. IMP Leszno. Wymowny wpis Piotra Pawlickiego. Nie pogratulował Bartoszowi Zmarzlikowi

Podczas finału IMP w Lesznie zawrzało między Piotrem Pawlickim a Bartoszem Zmarzlikiem. Po zawodach kapitan Fogo Unii Leszno opublikował wymowny wpis w mediach społecznościowych.

przeczytaj cały artykuł

UniatoMy

Będę wklejał do bólu aż w końcu zrozumiecie Bartka no chyba ze chcecie mu pomoc? Bedzie zadowolony
---
- Myślę, że było to typowe zdarzenie torowe, potwierdzające opinie tych wszystkich, którzy chcą zmiany zapisu regulaminowego odnoście powtórek biegów w pełnej obsadzie – zaczął. - To była naprawdę dziwna sytuacja wynikająca jednak tylko z walki. Po ataku Piotrka ja nic nie mogłem zrobić. Co najwyżej rozbić siatkę ochronną, gdyż dodatkowo minimalnie zahaczyłem o tylne koło motocykla Przemka. Ledwo co utrzymałem motocykl. Uważam, że takie wyścigi powinny być powtarzane w pełnej obsadzie. Piotrek jechał przy krawężniku, Przemek również twardo walczył, do tego tor był świeżo polany i dziwnie zaczęło nam przestawiać motocykle. Zrobiło się po prostu ślisko. Nie wiem, jakie zdanie ma na ten temat Piotrek, proszę porozmawiać z nim. Ja nie mam żadnego problemu ani pretensji do niego – wyjaśnił

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Hampelek

Widzisz przynajmniej Bartek nie widzi w nikim winy i umie się zachować z klasą nie to co Piter i cały stadion. Buractwo i wywyższone ego do potęgi

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
lukaszmi2

Wklejaj wklejaj, przynajmniej on w porównaniu do Neymara i części kibicow z Leszna potrafi zachować klasę.
A odnosząc sie do jego słów, nie ma możliwości na razie powtarzac w pełnej, nie upadl, ale niewiele brakowalo, wiec Neymar musial byc wykluczony.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
speed_koleina

No i udowadniasz tym cytatem jak wielka przepaść klas jest między Piotrem, a Bartkiem, a ty jak widzę nie idziesz ścieżką mądrości, szkoda :).

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|1)
blokuj
Komentarz usunięty
UniatoMy

Speed gdybym Cie nie szanował dlugo by ta rozmowa trwała także napisze tylko tyle Pozdro z Leszna! Albo uszanujesz albo i nie

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
speed_koleina

Myślę, że nie szanujesz co pokazałeś kilka postów wcześniej. Mam na to jednak lekko wyje... także luz i życzę aby mniej targały Tobą emocje :). Ps. Rozmowa to jednak coś więcej niż zwięzła "pyskówka" tudzież wyskok emocjonalny lub jak wolisz licytacja typu: "ten lepszy...., tamten gorszy...., a Sparty nienawidzisz..."

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Komentarz usunięty
UniatoMy

Koldi odda mistrza Bartkowi i bedzie po temacie! Prawda? Jaka to Sparta zła no i teraz Piter oj kibice SG wstyd wstyd wstyd

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Komentarz usunięty
lukaszmi2

Nie odwracaj kota ogonem. To Peter ma pretensje do Zmarzlika i Zmarzlik był gwizdany, a nie odwrotnie. I jak mamy ale to o takie zachowanie, ale łatwiej udawać nie ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.