Wątek dotyczący artykułu

Żużel. IMP Leszno. Wymowny wpis Piotra Pawlickiego. Nie pogratulował Bartoszowi Zmarzlikowi

Podczas finału IMP w Lesznie zawrzało między Piotrem Pawlickim a Bartoszem Zmarzlikiem. Po zawodach kapitan Fogo Unii Leszno opublikował wymowny wpis w mediach społecznościowych.

przeczytaj cały artykuł


mektub

Za to właśnie lubię Pitera szczery do bólu zawsze mówi co mu leży na wątrobie...Bardzo dobrze że o piszczacej haleczce "zapomniał" chociaż to i tak mu niczego nie uświadomi bufonowi jednemu... Prędzej czy później za tą jego agresywną jazdę i mentalność kalego bo ja mogę a on nie spotka go zasłużona kara i lekcja pokory. poza tym to tylko pokazuje jaką estyma i szacunkiem cieszę się pipeczka wśród innych żużlowców. Zresztą nie jest tajemnicą że środowisku nikt za nim delikatnie mówiąc nie przepada

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|10)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
dkfranek

Sorry, ale.. Można cenić szczerość, ale gdy nie ma racji, to już nie jest szczerość tylko zwykła frustracja. W całej tej sytuacji to Zmarzlik jako jedyny był całkowicie bez winy. Był postawiony w sytuacji bez wyjścia i musiał mocno kontrować aby nie wjechać w Przema i nie miał możliwości by zrobić cokolwiek innego. Piter nawet nie próbował zrobić podobnego manewru i wjechał w Zmarzlika. Mało tego, mimo że jestem z Grudziądza, to uważam że jedynym który zmienił tor jazdy i przyciął mocno do kredy, był Przemo i to on sprokurował całą sytuację. Piter ma prawo czuć się sfrustrowany, bo nigdy nie był i nigdy nie będzie tak dobry jak Zmarzlik. Jego zachowanie tylko tego dowodzi. Zmarzlika można lubić, lub nie, ale tak jak kiedyś chodzono na stadiony dla Golloba, tak teraz kibiców przyciąga Zmarzlik. Tak jak kiedyś wszyscy byli przeciw Gollobowi, tak teraz zaczyna się to robić ze Zmarzlikiem. Takie są fakty czy to się podoba czy nie. Piter swoją postawą pokazał tylko jak jest MAŁY.. Okazał brak szacunku dla rywala, ale to kij który ma dwa końce, bo nie wszyscy są z Leszna i nie wszyscy podzielają jego pogląd. Inną sprawą jest zachowanie na trybunach. Wstyd.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (12|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.