Wątek dotyczący artykułu

EBL. Jarosław Mokros ma w Ostrowie wrócić do wielkiej formy. "Grać dla trenera, który mnie chce"

Jarosław Mokros chce odbudować pewność siebie i znów czerpać radość z koszykówki. Przede wszystkim kierował się też osobą trenera Jacka Winnickiego, który chciał skrzydłowego w swoim zespole Arged BM Slam Stali Ostrów Wielkopolski.

przeczytaj cały artykuł

carlossss

Wielkiej formy? A niby kiedy on w takiej formie był? Wiecznie połamany. W czarnych miał jakieś przebłyski ale raczej z racji tego, że nikogo innego sensownego nie mieli. Tak naprawdę Mokry zbudował swoją historię na tym, że jest "walczakiem" ale pomiędzy byciem walczakiem a byciem w wielkiej formie to jest wielka przepaść. Na moje w wielkiej formie to on nigdy nie był i nigdy nie będzie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Helik

Życzę zimy prysznic. Mokry w ZG był potrzebny a nie wykorzystany. Szkoda go, kibice wspierali jak mogli, tyle, że trener nie. Życzymy Panu Jarkowi ja najlepiej.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
palec manchester

To samo mówili w "Rumunii" o Chylinskim jak przychodził do Ostrowa. Ze maruda że wiecznie kontuzje że mu się nie chce. A tu proszę, grał jak z nut. Szkoda że Go nie ma.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.