Wątek dotyczący artykułu

Final Six Ligi Narodów. Vital Heynen: Boli mnie, gdy słyszę kłamstwa

Vital Heynen w rozmowie z nami twierdzi, że wszyscy wiedzieli o jego wylocie z Chicago przed meczem z Brazylią o 3. miejsce. - Zawodnicy w Chicago, zawodnicy w Zakopanem, działacze - wszyscy zostali o tym poinformowani - zapewnia selekcjoner.

przeczytaj cały artykuł

andy_w

Jestem fanem naszych siatkarzy i wydaje mi się, że Pan Vital Heynen jest dobrym duchem tego zespołu. Dlatego trzeba wyjaśnić do końca te dziwne insynuacje. Apeluję do Pana Prezesa Kasprzyka aby albo wystąpił do sądu o ukaranie dziennikarza-mąciciel podającego kłamliwe informacje, a jeśli nie są one kłamliwe - obowiązkiem Pana Prezesa jest podanie się do dymisji.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
grolo

Prezes jak widać mało się orientuje. Pewnie do tej pory nie wie, jak to się stało, że jego zastępcą został zawodowy polityk, i to jeszcze ten z najbardziej skompromitowanych.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.