Wątek dotyczący artykułu

Final Six Ligi Narodów. Vital Heynen: Boli mnie, gdy słyszę kłamstwa

Vital Heynen w rozmowie z nami twierdzi, że wszyscy wiedzieli o jego wylocie z Chicago przed meczem z Brazylią o 3. miejsce. - Zawodnicy w Chicago, zawodnicy w Zakopanem, działacze - wszyscy zostali o tym poinformowani - zapewnia selekcjoner.

przeczytaj cały artykuł


Zbigniew Lechański

Co dzieje się z intelektem rodaków ???Przerażenie ! Pan Heynen został wybrany na trenera REPREZENTACJI naszego kraju-zatem KOGO on reprezentuje??? Skoro tak, to jakie ważne spotkanie w czasie trwania turnieju Final six ligi narodów rozgrywał tzw.1- szy skład reprezentacji??? A zatem ,tzw. 2-gi skład reprezentujący POLSKĘ na w/w turnieju powinien mieć nominalnego trenera naszego kraju,a gdzie on był?Poleciał na TRENINGI (których nota bene jest jeszcze od groma do czasu rozgrywek o awans olimpijski)!Więc czegoś tu nie rozumiem-czyżby od teraz ważniejszy jest TRENING nad reprezentowanie KRAJU????

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
andy_w

Apropos intelektu: skrót w/w jest rusycyzmem - pamiętam go jeszcze z różnych tekstów propagandowych w "Trybunie Ludu".
A jeśli chodzi o trenera naszej reprezentacji, to jakoś mam do niego więcej zaufania niż do wszystkich dziennikarzy Polsatu razem wziętych (a także niektórych tzw. "działaczy").

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.