Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Komarnicki krytykuje kibiców Unii Leszno. Zmarzlik jest dla niego moralnym zwycięzcą

Bartosz Zmarzlik był najlepszy w fazie zasadniczej finału IMP. Wygrał wszystkie wyścigi, ale w tym najważniejszym musiał uznać wyższość Janusza Kołodzieja. - Dla mnie jest moralnym zwycięzcą - komentuje Władysław Komarnicki.

przeczytaj cały artykuł

MoSeS

"...Bartek w finale nie zrobił nic źle. Poza tym pokazał wielką klasę. Jechał przez moment pierwszy i mógł docisnąć Janusza do bandy. Zostawił mu jednak miejsce. "

Padłem..., nie zostawił miejsca tylko nie zdążył docisnąć, a ewidentnie taki miał plan! Koło Bartka standardowo odbiło się od bandy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
wirus szczecin

A to jesteś zdziwiony że zawodnicy prubuja się na wzajem zablokować to raczej nic nowego i normalne w żużlu że zawodnicy prubuja zmusić drugiego żeby przymknął gaz .Co mają się przepuszczać na wzajem i machać jedz mijaj mnie

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
MoSeS

1. Popraw ortografie.
2. Nie jestem zdziwiony i nie mam żadnych pretensji do Bartka, ale komentuje wypowiedź WK, który pisze farmazony. - czyli czytaj ze zrozumieniem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
wirus szczecin

Jak by sobie nie zajeżdżali to by nie było takich efektownych przycięć do małej.Oglądasz czasami mecze widzisz jak wychodzą z łuku i odrazu na szeroką i ten z tyłu zacina do małej

| Odpowiedz
blokuj
PGE Ekstraliga fun

Czyli Pan Zmarzlik może jeździć wylamanym motocyklem na prostej docierając kołem o bande a Piter który blokował Vaculika w Zielonej Górze zdaniem pana Demskiego, który obecnie ustala zasady gry w polskim żużlu powinien zostać ukarany żółtą kartką i wykluczeniem z biegu za blokowanie Vaculika. Więc jak to jest Zmarzlik może blokować a Piter nie ?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
wirus szczecin

A czy ja zakazuje żeby Piotrek blokował jak jest z przodu będzie blokował to normalne to ładnie widać jak parą jadą i obydwaj blokują przecież to nam się podoba i to chwalimy i o to właśnie chodzi nie słucham pana demskiego bo on musi bronić sędziów

| Odpowiedz
blokuj
toster

Neymar się położył jak sarna raniona śrutem po kontakcie ze Zmarzlikiem. PS odnośnie moralnych zwycięzców to dla mnie IMP 2018 jest Janusz Kołodziej ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
PGE Ekstraliga fun

Piszemy o sytuacjach które robi nagminnie i notorycznie czyli dowalanie rywali do bandy na prostej ( w biegu finałowym Kołodziej ledwo wyszedł przed tym by wylądował w trybunach, bo o wyhamowaniu przy tej prędkości nie było mowy ) a nie o sytuacji że startu w pierwszym łuku.

| Odpowiedz
blokuj
wirus szczecin

Każdy zajeżdża jak jedzie pierwszy popatrz jak będą następne mecze co robią jeśli tylko szeroka chodzi a w GP to standard bo jak nie zajedziesz to przegrywasz

| Odpowiedz
blokuj
wirus szczecin

Kiedyś wywiad oglądałem z Pawłem Miesiącem jak powiedział że dopiero zrozumiał że jak nie zajedzie w elidze to przegra bo się gapnol że to normalne a on wcześniej tak nie robił w 1 lidze

| Odpowiedz
blokuj
wirus szczecin

Obejrzyj sobie ten słynny wyścig Emila jak mu Miskowiak zajeżdżał podobało wam się to bo Emil wygrał na kresce tylko na spokojnie sobie obejrzyj

| Odpowiedz
blokuj
wirus szczecin

Bo błąd popełnił na ostatnim łuku a tak cały czas go zamykał jak by Emil przegrał to co innego byście mówili a Miskowiak był by bohaterem a nie Emil

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.