Wątek dotyczący artykułu

Ligi Narodów. Sebastian Świderski: Z wyjazdu Vitala Heynena z Chicago zrobiło się więcej zamieszania, niż powinno

Sukces, jakim było wywalczenie przez polskich siatkarzy brązowego medalu Ligi Narodów 2019, przyćmiła decyzja o przedwczesnym wylocie trenera Vitala Heynena do Polski. Zdaniem Sebastiana Świderskiego, cała afera została niepotrzebnie rozdmuchana.

przeczytaj cały artykuł

ja33

Heynen prowokuje swym zachowaniem by wladze PZS podziekowaly jemu..Ten tylko czeka bo chce pewnie opuscic Polske. Wie dposkonale ,ze więcej juz z nasza druzyna nie ugra.. A ja jestem za by odszedł

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|9)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ktk

Kolego, chyba ostatni raz miałeś styczność z Polską reprezentacją jakieś 10 lat temu.. Na tą chwilę mamy około 20 zawodników na podobnym wysokim poziomie plus Leon i kontuzjowany MVP mistrzostw Bartek.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Django

Właśnie przejął zespół klubowy więc może chce się skupić na tym...Ale z drugiej strony może zdobyć mistrzostwo olimpijskie a tego tytułu nie ma w swoim dorobku jak i mistrzostwa Europy więc...nie pitol!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Adam Szczepaniuk

A ja jestem za tym by takie błazny jak Ty nie miały możliwości pisania komentarzy.
Co znaczy że już więcej nie ugra???? Ty może ugrasz z piwem i czipsami przed TV??? Priorytetem jest olimpiada!!!! Na ten rok priorytetem jest olimpiada!!! Gratulacje dla chłopaków za brązowy medal!!! Brązowy!!! Kumasz błazenku??? Ty masz tylko jedno brązowe, może nawet kilka razy dziennie.... Z takim składem, z takimi chłopakami, z takim sztabem szkoleniowym, możemy powalczyć o wszystko! Do boju Panowie!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.