Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Prezesi najlepszej ligi świata badają grunt. Wiadomo, że do PGE Ekstraligi bardzo chce awansować PGG ROW

Ekstraliga Żużlowa wysłała do wszystkich klubów Nice 1.LŻ pismo wyjaśniające, jakie są wymogi licencyjne. Chodzi o to, żeby zainteresowani wiedzieli, na co się porywają. Kluby są sondowane. Wiadomo, że chęć awansu zgłasza PGG ROW Rybnik.

przeczytaj cały artykuł


rose.yeah.bunnyXD

cos czuje ze przyszlorocznemu beniaminkowi bedzie ciezej niz obecnemu. sportowo najlepiej gdyby awansowal rybnik lub tarnow. w rybniku mamy woryne, junior chmiel, mozna pomyslec nad mateuszem szczepaniakiem, bewley na 8, a reszta trudno stwierdzic. natomiast tarnow z juniorem cierniakiem, ljungiem, kułakowem. pytanie co dalej, tutaj akurat słabiej jesli chodzi o seniorska pare polską, aczkolwiek mroczka czy kaczmarek, maja zadatek by jezdzic fajnie, ale ten stopien na dzis dzien wydaje sie byc za wysoki. wiec pod wzgledem polskich seniorow gwarantujacych cos wiecej, a o ktorych najtrudniej, prym tu wiedzie rkm. jesli chodzi o Gniezno, to nie wiem, ale kibicuje wlasnie im. Kto wie, moze Greg Hancock bedzie do złapania, a moze i zostanie po prostu zawodnik tylko Doyle do wziecia, ktory po prostu wezmie oferte najintratniejsza, ktora akurat moze zapewnic beniaminek, ze wzgledu takiego, ze nic innego nie uda sie zalatwic.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Flagg

Chmiel ma ostatni sezon na juniorce. Na chwile obecną Rybnik zostaje z Tudzieżem i Gierą. Muszą szukać junirów z zewnątrz

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.