Wątek dotyczący posta na blogu

Rozmowy OT!

Crzyjk

Zgodnie z zapotrzebowaniem i wymogami czystości merytorycznej dyskusji , proponuję miejsce gdzie każdy bez skrępowania będzie mógł wyrazić swoją opinię na tematy nie ujęte w artykułach, lub nie związane ze sportem, zgodnie z odgórnie przyjętą zasadą:Ostrzeżenie od administracji: Zgłosił inny użytkownik. (…)

przeczytaj cały artykuł

wislok

Cześć :) Nie orientuje się ktoś czy będzie typer naszej Ekstraklasy kopanej i inne ligi zagraniczne? @Pablo może coś wie, Przemek ? Potter powiedz mi kto się ze starej ekipy jeszcze udziela ? Stęskniłem się za Wami :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Pottermaniack

Trzeba pytać prowadzących, na pewno działa typer Toma na US Open. Tam też udzielają się stali forumowicze, choć nie tylko - tak, Pablo, mógłbyś wpadać częściej. Mam nadzieję, że powrót Twój i crzyjka będzie trwały i za Wami pójdą choćby Gabi, Pao i Lovuś, o GoVice i Pmyffie czy żiżu nie marzę. :D

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tina.

Potterku, zobacz kogo obserwuję. Ja założyłam tu konto, kiedy oni byli awangardą :P
W tamtych latach pisałam pod innym nickiem.

| Odpowiedz
blokuj
Tina.

Widzę, że Twoja lista zawiera 221 obserwowanych nicków i z wielką satysfakcją przyznaję, że jestem na tej liście :)

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty przez użytkownika
Crzyjk

No nie wiem, czy jest do czego wracać? Może jak Iśka dotrzyma słowa i będzie grać po odejściu See, to prędzej..;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.