Wątek dotyczący artykułu

Żużel. W klubach mówią, że to nieudacznicy bez kompetencji. Gdyby ich nie było, sędzia nie mógłby wyjść do ubikacji

Komisarz toru zarabia 500 złotych na rękę za mecz. Jego praca polega na pilnowaniu gospodarza meczu, by nie spreparował toru. Musi się mieć cały czas na baczności. Kiedyś komisarz wyszedł do ubikacji. Gdy z niej wrócił, tor wyglądał jak po ulewie.

przeczytaj cały artykuł


kibic122

Jakby nie komisarze to sedziowie nie mogliby isc do ubikacji? Straszne bzdury. Znaczy sie ze co ze w latach 90ych jak nie bylo komisarzy to sedziowie robili w portki bo nie mogli isc do ubikacji? Czy w pampersy? A mieli za to placone szkodliwe? Zeby bylo jasne ja nie mowie ze tak bylo tylko kpie z bzdurnego toku myslenia autora felietonu. Bo z toku myslenia autora tekstu ktory twierdzi ze jakby nie komisarze to sedzia nie moglby isc do ubikacji wynika ze w latach 90ych musieli robic w portki. Otoz nie. W latach 90ych nie bylo komisarzy i sedziowie mogli chodzic do ubikacji i nic zlego sie nie dzialo. I teraz jakby nie bylo komisarzy sedziowie nadal mogliby chodzic do ubikacji i tez nic zlego by sie nie dzialo. Komisarze sa zupelnie niepotrzebni to najwieksze szkodniki w polskim zuzlu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
FeciuStartGN

Akurat sedziowie kiedys mieli podstawiany nocnik do wiezyczki sedziowskiej poniewaz nie mogli opuszczac meczu ani na sekunde a wiadomo w toalecie czasem siedzi sie nawet do 25 minut czytajac gazete

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.