Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Dariusz Ostafiński. Bez Hamulców 2.0: Żużel w Rzeszowie zaorany. Prezydent zaprasza na piłkę (felieton)

Prezydent miasta Rzeszowa nagrał wideo, w którym zaprasza kibiców na mecze piłkarskiej Stali Rzeszów. A co z żużlową Stalą? Tej nie ma i za rok też raczej nie będzie. Będzie za to podgrzewana murawa na boisku.

przeczytaj cały artykuł

tiger Stal Rzeszów

O ile pamiętam , to Marta Poltorak odeszła po tym jak pan Fiałkowski ze spółka rozwiązali kontrakt Okoniewskiego że Stala Rzeszów aby Okoniewski startował w GKM , a nie z.powodu gwizdów kibiców....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (8|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
k 53 GKM

P.MARTE DOBILY WYPOWIEDZI I ,,jazda-hejt,,po Niej..wiekszosci kibicow z Rzeszowa..pamietam ,to bylo zalosne...Mysleli ze zuzel w Rzeszowie jest niezatapialny..i,huzia na Marte...No a ONA pokazala IM,,,zonk,,.RADCIE SOBIE DALEJ SAMI,,,No i efekty tej ,,nagonki,,na P.Marte widac do dzisiaj....Gdzie sa teraz dawni HEJTERZY P.Marty..Kibicuja pilkarzom_______.No to uwazajcie kopacze,_,

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
KamcioGKM

Grudziądz odpowiada za śmierć rzeszowskiego żużla jeszcze taki wniosek wyciągnijcie, wy tam zdrowo jesteście popieprzeni chyba wam tej zieleni brakuje

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
ZKS Stal Rzeszów.

Rzeszowskiego nie, ale Marta poniekąd odeszła po decyzji, że przy zielonym stoliku wchodzi Grudziądz. Już to kilkanaście razy pokazywałem. Zresztą motyw, że były gwizdy jest słaby. Kibice gwizdali gdy były wprowadzane głupie decyzję. Nikt nie gwizdal bo Marta to Marta. Przykład. Jeżeli dowiaduje się, że zasłużeni działacze których kibic zna od lat, działacze którzy oddali serce Stali oskarzany jest o handel legitymacja za wino, to co uważacie powinno się oklaskiwac? Ostaf jak zawsze tandeta. W Rzeszowie bez zmian, wszystko jest cacy, kibice są fe. Takie właśnie było myślenie w ostatnich 15 latach. Wszyscy są super, jedyne kto jest fe to kibic.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
hmm

Ostatnio dałeś popis z tekstami..
Najpierw z twojego tekstu wynikało ,że po śmierci pracownika, pracodawca wypłaci rodzinie zmarłego zaległe wynagrodzenie zawodnika tylko wtedy , gdy rodzina nie jest majętna. haha
Drugi dobry tekst był ,że nie zamierzasz wspierać finansowo wdowy po śp Tomku .. ALE jak był na początku sezonu memoriał śp Jędrzejaka to licytowałeś się , JAKI to jesteś super kibic , bo ty byłeś na memoriale.. Czy pieniądze z memoriału nie były dla wdowy po śp Jędrzejaku ?!
Już nie wspomnę o tym jak kiedyś licytowałeś się ze mną kto był częściej na grobie śp Jędrzejaka ...
......
Takie tam z twojego życia

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
ZKS Stal Rzeszów.

Jakbyś był troszkę ogarnięty to byś wiedział, że ja nie pisze jak ma być a jak będzie. Irek nie splaci nikogo,a czy ty za to obwinisz mnie czy kogokolwiek to twoja sprawa. Nie interesuje mnie to. Napisz jeszcze co wynika z moich słów. Jak byłem u was na meczu to taki cwany kie byłeś udawales, że cię nie ma teraz taki wiraszko wiejski się zrodził. Licz dalej, że Irek coś splaci. Tak jak Ostrów splacil, Częstochowa też splacila, tak samo jak Lublin splacil. Żałosny typie.

| Odpowiedz
blokuj
hmm

Widać masz straszne problemy emocjonalne ze sobą i jak widać po wpisach nie ogarniasz rzeczywistości

| Odpowiedz
blokuj
hmm

yhyyy ty nie masz ani na necie ani po za nim . Tak przy okazji, samotny jesteś ,że zagadujesz do mnie !? haha

| Odpowiedz
blokuj
ZKS Stal Rzeszów.

Powtórzę, nie masz argumentów, więc chcesz na necie zaistnieć. Na meczu gdy zapraszam Cie do wymiany zdań to nagle znikasz. Sorki, ale jesteś dzieciakiem.

| Odpowiedz
blokuj
hmm

ty mnie zapraszałeś ? aaaaaaahahhahah do czego !? aaaaaaaaaahahhaha ładnie masz łeb pusty, co pokazujesz tutaj swoimi wypowiedziami

| Odpowiedz
blokuj
hmm

Zagadujesz tylko po to ,żeby opisać siebie samego !? Od terapii są odpowiedni specjaliści , poszukaj i zapisz się na leczenie . Po co zaśmiecasz sobą i swoimi problemami ten pudelkowy portal

| Odpowiedz
blokuj
ZKS Stal Rzeszów.

Dokładnie tak jak pisze. Cwaniak na necie jesteś wielki. Tyle Ci pozostało. Napisz coś jeszcze, no pokaż jaki twardy jesteś. Tyle Ci zostało cwaniakowac na necie.

| Odpowiedz
blokuj
hmm

yyy hyhy to jakaś ukryta kamera !? Przecież to ty cały czas zagadujesz do mnie i zgrywasz bohatera ale za razem błazna. Zrozumiałbyś , gdybyś nie miał psychozy

| Odpowiedz
blokuj
hmm

psa nie masz a kumpla szukasz haha Pomyliłeś adresy tęczowy boyu . Zagadujesz i zagadujesz do mnie tylko po co ?!

| Odpowiedz
blokuj
hmm

Ja wiem a ty się dokształć . Piszesz i piszesz do mnie , tylko po co !? To ,że jesteś walnięty ,to już pokazywałeś wielokrotnie i to wiem .. Nie musisz ciągle tego pokazywać

| Odpowiedz
blokuj
hmm

no no no opowiadaj jeszcze haha z ostatnich twoich wpisów jakieś 90 % są do mnie i o dupie maryny . Widać frustrat jesteś .Zagadujesz i zagadujesz tylko po co ?! Po raz kolejny pytam .. samotny jesteś nie masz z kim pisać !?

| Odpowiedz
blokuj
ZKS Stal Rzeszów.

Powtórzę. Zapraszam do rozmowy to się osikales,na necie zgrywasz twardziela. Po co? Przecież łatwo cię sprawdziłem. Zapytaj mamy ile jeszcze neta możesz używać.

| Odpowiedz
blokuj
hmm

ty mnie sprawdziłeś !? haha osikałem się ?! haha to coś jak z tym ,że nie będziesz wspierał wdowy po śp Jędrzejaku bo jest majętną osobą ale dumny byłeś ,że byłeś na memoriale śp Jędrzejaka , z którego dochód był przeznaczony dla wdowy !?

| Odpowiedz
blokuj
ZKS Stal Rzeszów.

Jakbyś był troszkę bardziej bystry to byś zauważył do czego to pisałem, a na żużel zawsze będę chodził. W przeciwieństwie do ciebie. Nagle zamilkł es jak zaproponowałem spotkanie. Cwaniaczek netowy. Wspierał sobie będę kogo mi się podoba. Malomiasteczkowy chłopcze.

| Odpowiedz
blokuj
hmm

Myślałem ,że się zgrywasz ale ty naprawdę jesteś stuknięty haha Jak jeszcze coś napiszesz to tylko to potwierdzi

| Odpowiedz
blokuj
ZKS Stal Rzeszów.

Jak jeszcze coś napiszesz to tylko potwierdzi ahahah ile chlopczyno ty masz lat? 13? Haha malomiasteczkowy chłopcze dorosnij najpierw później zabieraj głos.

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
ZKS Stal Rzeszów.

Dzieciaku nie każdy żyje internetem jak ty. To ty ciągle internet, internet, internet. Pokazałeś w tamtym roku hahaha nagle znikasz, pojawisz się po meczu.

| Odpowiedz
blokuj
hmm

widać frustracja sięga zenitu haha w kółko powtarzasz swoją urojoną prawdę w którą wierzysz haha

| Odpowiedz
blokuj
hmm

Tak tak dewiancie haha Ja piszę ,że zgłosiłeś a ty "Dzieciaku nie każdy żyje internetem jak ty. " ciebie nie trzeba obrażać , sam robisz to doskonale.

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
hmm

ależ piseł szybki jest.. tak szybko zgłaszać haha
( moderatorki z psychozą, zanim coś usuniecie , przeczytajcie na co odpisuje . to jest jakiś dewiant)

| Odpowiedz
blokuj
hmm

Skoro twierdzisz ,że mam 13 lat a ty ciągle zagadujesz i chcesz się spotkać po za netem to znaczy ,że jesteś pedofilem !? haha

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.