Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Kolejarz - Wanda. Powroty wśród gospodarzy (składy)

Już w najbliższą niedzielę OK Bedmet Kolejarz Opole podejmie Speedway Wandę Kraków w ramach zaległego spotkania 5. rundy 2. Ligi Żużlowej. Poznaliśmy awizowane składy na ten mecz.

przeczytaj cały artykuł

sympatyk żu-żla

Tym sposobem nie dając klubom podniesienia się z kolan zapaści finansowej za parę sezonów zniknie w Polsce ten sport tego chcesz,Jak by twój klub był w takiej sytuacji jak Wanda też byś tego chciał?Ja osobiście raczej niejaki by to nie był klub. Zamknęliśmy stal Rzeszów ciekaw jestem czy Rzeszów powróci na mapę Polski Żużla,To co słyszę to mam obawy. Pozdrawiam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
brak_zawodnika

Jakby Rzeszów miał pieniądze, to powinien spłacić wszystki zaległości i jechać, a jeśli pieniędzy nie miał, to o jakiej szansie piszesz? Ktoś miał płacić za nich, żeby sami mogli naciągać kolejnych zawodników? W Krakowie sytuacja jest podobna. Człowiek który nieodpowiedzialnie zarządzał finansami klubowymi nadal rządzi klubem, a skoro raz już długów narobił to myślisz że je spłaci i wyprowadzi klub na prostą? Wątpię.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
sympatyk żu-żla

Tu nie chodzi o szansę dania Rzeszowiakom.Według mnie szansę prezes dostał Stali. Tylko nie umiał tego wykorzystać ,Kilka razy przesuwano termin mógł nawet uzgodnić płace na raty też za pewno centrala by poszła na ten manewr dostając nadzorowaną licencję Jeżeli coś ktoś mówi to wykonuje nie bajeruje,jak się skończył cyrk Rzeszowie wszyscy wiedzą . Teraz upadłość firmy ogłosić,zakładamy nowy podmiot Rzeszów jedzie dalej Zawodnicy jak pieniędzy nie widzieli tak już widzieć nie będą.Przerabiano już ten temat. Wanda mniejsze zadłużenie oraz umowa była zawodnikami i z centralą.Czy są długi.Wandzie to się okaże niebawem.Wanda powinna zgłosić z obecnym prezesem upadłość w kolejnym sezonie jechać dalej pod innym szyldem nic na tym nie traci,tak 2 L.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.